Europ Assistance se stala partnerem GE Money Bank


			Europ Assistance se stala partnerem GE Money Bank
18.8.2011 Tiskové zprávy

Europ Assistance se stala partnerem GE Money Bank v rámci věrnostního programu gold bene+. Klienti, jejichž karty jsou zařazeny do tohoto věrnostnho programu, jsou bankou odměňovni za platby kartou. Výhody programu mohou využívat majitelé kreditních karet MoneyCard Gold a klienti, vlastnící debetní kartu vydanou k běžnému účtu Genius Gold.

Při nákupu produktů u partnerů zaplatí klienti hodnotu služby či zboží a banka jim v dalším vyčtování vrátí na účet částku, která odpovídá odměně u daného partnera.

Europ Assistance se s potěšením připojila k partnerům programu gold bene+ a nabízí klientům možnost sjednání pojištění asistenčních služeb AutoCare a HappyHome.

Produkt AutoCare klientům nabízí komplexní pojištění asistenčních služeb pro motorová vozidla s nadstandardní výší limitu plnění až 75 000 Kč / událost. Služby jsou zajišťovány nejen na území ČR ale i v zahraničí – díky vysokému limitu plnění, bez jakéhokoliv doplatku klienta. V případě poruchy, nehody či jiné nepříjemné situace na silnici je Europ Assistance připravena klientům pomoci 24 hodin/denně, 365 dní v roce.

Produkt HappyHome je produktem pojištění asistenčnch služeb pro domácnost. Tento produkt zajišťuje bezpečí, komfort každé domácnosti a nabízí široké spektrum služeb, které klientům pomáhají řešit nejen urgentní situace, jako např. zabouchnutí dveří, ale i běžné sousedské spory či opravu domácích spotřebičů.

Europ Assistance

Zdroj: Europ Assistance

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS