FLEXI daruje pro táty a mámy na vozíku 400 000 Kč  


			FLEXI daruje pro táty a mámy na vozíku 400 000 Kč  
25.10.2013 Tiskové zprávy

FLEXI životní pojištění od Pojišťovny České spořitelny věnuje Centru Paraple na program „Partner a rodič s poškozením míchy“ částku 400 000 Kč. Z peněz se financuje speciální sociálně-rehabilitační program hendikepovaných rodin s dětmi. Šek v pořadu Zdeňka Svěráka „Dobročinná akademie aneb Paraple“ za pojišťovnu předá Tomáš Vaníček. Přímý přenos z Žižkovského divadla Járy Cimrmana odvysílá Česká televize 28. října od 21 hodin.

„Doma mám tři děti a jako každý rodič zažívám strach. Nejen o ně, ale také z toho, že se o ně nebudu moci postarat. Mít pro jistotu FLEXI životní pojištění není špatná volba, ale ne každý si včas jeho důležitost uvědomí. A pak chybí peníze,“ říká Tomáš Vaníček, náměstek generálního ředitele Pojišťovny České spořitelny. „Proto již čtvrtým rokem lidem pomáháme vyrovnat se s hendikepem a navrátit je do života prostřednictvím Centra Paraple. Z peněžního daru se financují víkendy pro rodiny s dětmi i celoroční sociální a psychologické poradenství v oblasti partnerských a rodinných vztahů.“

FLEXI životní pojištění od Pojišťovny České spořitelny podporuje projekt „Partner a rodič s poškozením míchy“. Program je znám pod neoficiálním názvem „Máma – táta na vozíku“. Šek na 400 000 Kč za Pojišťovnu České spořitelny předá Centru Paraple Tomáš Vaníček. Přímý přenos ze Žižkovského divadla Járy Cimrmana bude vysílat ČT 1 a Radiožurnál, a to v pondělí 28. října od 21 hodin. Během večera se na pódiu vystřídají Jan Budař, Tomáš Klus, Jaroslav Uhlíř a další umělci.

Centrum Paraple prostřednictvím programu „Máma – táta na vozíku“ reaguje na specifické problémy a potřeby lidí po poškození míchy, kteří plánují založení rodiny nebo již mají malé děti. Čerství rodiče získají praktické znalosti a dovednosti spojené s výchovou potomků a ujistí se, že rodičovství na vozíku zvládnou. Navazují zde kontakty s rodinami s podobným osudem a mohou se vzájemně podělit o své zkušenosti.

PČS

Zdroj: PČS

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články