Flexi životní pojištění nabídne od ledna řadu novinek


			Flexi životní pojištění nabídne od ledna řadu novinek
15.11.2013 Tiskové zprávy

Flexi životní pojišťovna od Pojišťovny České spořitelny nabídne od 1. ledna 2014 novým i stávajícím klientům zajímavé novinky. Změny se chystají v pěti směrech. Prvním z nich je pojištění dětí na jedné smlouvě na různá rizika i různé pojistné částky.

„Dosud měly děti na jedné smlouvě pojištěna stejná rizika i stejné pojistné částky. Ale každé dítě má jiné zájmy a potřeby. Tomu se teď pojistka přizpůsobí,“ říká Jana Jirásková, tisková mluvčí Pojišťovny České spořitelny.

Další výraznou změnou je proplácení pracovní neschopnosti už od prvního dne léčení, jejíž léčení je delší než 9 týdnů. V souvislosti s tím je i možná kombinace pojištění pracovní neschopnosti od 15., 29. a 57. dne. Stávající klienti se však nemusí bát, tuto variantu lze vložit i do starších smluv.

Vylepší se také denní odškodné úrazu, které bude mít již po 3 měsících léčení dvojnásobné plnění, po půl roce až trojnásobné. Maximální plnění je v kombinaci rizika a progrese 5000 Kč na den. Toto riziko je vhodné především pro mladé lidi a motorkáře.

Novinkou v oblasti trvalých následků je možnost kombinace pojištění s plněním od 0,5% i od 10% trvalého poškození zároveň na jedné smlouvě. V každé variantě se dá nastavit jiná pojistná částka v celkovém souštu až 4 miiony Kč, s progresí až 16 milionů Kč.

U pojištění invalidity a dlouhodobé péče bude od nového roku možné připojistit samostatně 2. stupeň invalidity, které je o 65 % levnější než připojištění 1. a 2. stupně invalidity zároveň. Klient si tak může vybrat z variant 3. stupně, 3. + 2. stupně nebo 3. + 2. + 1. stupně invalidity.

 

Pojišťovna České spořitelny

Zdroj: Pojišťovna České spořitelny

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články