ING Penzijní společnost a Wüstenrot – stavební spořitelna budou spolupracovat


			ING Penzijní společnost a Wüstenrot – stavební spořitelna budou spolupracovat
31.1.2013 Tiskové zprávy

ING Penzijní společnost a Wüstenrot – stavební spořitelna, a. s. zahajují spolupráci. Od února budou moci klienti ING využít nabídky stavebního spoření společnosti Wüstenrot. Zákazníci Wüstenrotu pak získají možnost uzavřít si výhodné doplňkové penzijní spoření u ING Penzijní společnosti.

„Naše produkty se s produkty stavební spořitelny Wüstenrot doplňují. Nově navázaným partnerstvím chceme našim klientům nabídnout možnost sjednat si na jednom místě nejrůznější kombinace finančních produktů,“ uvedla ke spolupráci Kateřina Štěrbová, ředitelka bankopojištění ING Penzijní společnosti. Wüstenrot má na českém trhu stavebního spoření stabilní pozici a dlouholetou tradici a vyznačuje se vynikajícím klientským servisem, což bylo ze strany ING klíčovým kritériem pro výběr partnera.

David Chmelař, člen představenstva Wüstenrot – stavební spořitelny, a.s., který je zodpovědný za vývoj produktů, navázání spolupráce okomentoval slovy: „Kooperace v oblasti doplňkového penzijního spoření se zavedenou společností, jakou ING Penzijní společnost bezesporu je, je pro další rozvoj nabídky Wüstenrotu pro zajištění na důchod důležitým krokem. Doposud nás s ING spojovala jen oranžová firemní barva, brzy to budou, jak pevně věřím, také spokojení klienti.“

ING


Zdroj: ING, Wüstenrot

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS