Kooperativa: přes 1300 škod z pondělních bouřek


			Kooperativa: přes 1300 škod z pondělních bouřek
2.8.2013 Tiskové zprávy

Bouřky a krupobití, které v pondělí zasáhly západní část České republiky, způsobily tisíce majetkových škod. Jen pojišťovně Kooperativa v průběhu týdne klienti nahlásili přes 1300 škod za více než 110 milionů Kč.

Nejvíce škod nahlásili klienti z jižních Čech, Vysočiny a Liberecka. Morava byla bouřkami zasažena méně, z těchto regionů došlo jen několik hlášení. Většinu škod, které doposud klienti nahlásili, mají na svědomí záplavy nebo vichřice. Typickou škodou jsou zaplavené sklepy nebo zahrady způsobené velkou vodou z přívalových dešťů.

Kooperativa eviduje i střechy poškozené vichřicí nebo spadlými stromy, krupobití ničilo zejména v jižních Čechách skleníky nebo zastřešení bazénů. Několik velkých škod na plodinách nahlásili také zemědělci.

Přes polovinu zaregistrovaných škod naši technici pojišťovny prohlédli, klientům jsme již vyplatili první zálohy na pojistné plnění, aby mohli začít s opravami poškozeného majetku.

Škody mohou klienti nadále hlásit na infolince 841 105 105, využít mohou také jakoukoliv pobočku pojišťovny Kooperativa, e-mailovou adresu info@koop.cz nebo on-line formuláře na webu Kooperativy  http://www.koop.cz/reseni-skod/hlaseni-skod-on-line/.  


Kooperativa

Zdroj: Kooperativa

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články