Kooperativa se stala nejobdivovanější finanční institucí v ČR


			Kooperativa se stala nejobdivovanější finanční institucí v ČR
21.3.2014 Tiskové zprávy

Kooperativa pojišťovna obsadila v 16. ročníku prestižního žebříčku „100 obdivovaných firem ČR 2014“ šesté místo a stala se nejobdivovanější finanční institucí v České republice. Oproti loňsku si o jedno místo polepšila. Zároveň samozřejmě zvítězila i v kategorii Pojišťovny a penzijní fondy.

„Ocenění nás samozřejmě velmi těší. Jsem velmi rád, že Kooperativa má mezi odborníky, manažery a podnikateli tak dobré jméno. Navíc jsme předstihli takové stálice jako je Komerční banka nebo Česká spořitelna. To je pro nás velkou ctí a závazkem,“ uvedl předseda představenstva a generální ředitel firmy Martin Diviš.

Žebříček „100 obdivovaných firem ČR“ vzniká od roku 1999 podle stanovených kritérií, kterými jsou např. dlouhodobá hodnota firmy, kvalita výrobků, schopnost přilákat a udržet talentované zaměstnance, odpovědnost k životnímu prostředí, vztah ke společnosti a podpora obecně prospěšných projektů atd. Pořadí je sestaveno na základě hodnocení manažerů významných společností, finančních analytiků, zástupců oborových svazů, sdružení a profesních asociací a dalších ekonomických odborníků.

Kooperativa

Zdroj: Kooperativa

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články