Kooperativa vylepšuje služby pro bikery


			Kooperativa vylepšuje služby pro bikery
25.4.2013 Tiskové zprávy

Pojišťovna Kooperativa již devátým rokem stojí v čele hlavních partnerů největšího seriálu závodů na horských kolech - Kolo pro život. První závod seriálu, Trans Brdy České spořitelny, se jede již tuto sobotu 27. 4. 2013.  

„Kooperativa drží vysoký standard ve službách v Depo Kooperativa, které každoročně připravuje pro závodníky seriálu Kolo pro život“, říká Jan Svoboda, vedoucí odboru marketingové komunikace. Kooperativa Depo se stalo součástí technického zázemí seriálu již v roce 2007 a postupně se rozšiřovalo. V Depu závodníci nyní využívají komfortní zázemí se sprchami a převlékárnou, mycí zónu pro kola a bezpečnou zónu, kde si mohou bezplatně uschovat kola. Nadstandardem Depa jsou služby profesionálního týmu mechaniků, kteří ve stanu Kooperativy zajišťují závodníkům základní servis kol. „Běžné seřízení a drobné opravy jsou zdarma, odbornější zásahy pak za cenu spotřebovaného materiálu“, představuje aktivity Kooperativy Jan Svoboda.

Kooperativa začala letošní cyklistickou sezónu netradičním počinem. „Ve spolupráci s iDNES jsme připravili projekt, kdy po dobu 3 měsíců zajistíme jednomu vybranému cyklistovi komplexní přípravu na 115 km závod horských kol v Holešově. Trénink bude probíhat pod vedením manažera týmu Česká spořitelna Specialized Radima Kořínka“, prozrazuje podrobnosti Jan Svoboda.

Odborná komise do projektu vybrala Radku Haasovou z Blanska, jejíž přípravu s námi můžete sledovat na webových stránkách Kola pro život nebo se s ní můžete potkat přímo na závodech v Letech u Prahy, Orlíku a již zmiňovaném Holešově.

„Pro závodníky jsme i letos připravili výhodné úrazové pojištění, které si mohou sjednat přímo při registraci na závod na webu Kola pro život“, uvádí Jan Svoboda. Ke stávající nabídce HAPPY BIKER za 30 Kč/závod a PROFI BIKER za aktuálně sníženou cenu 120 Kč/závod Kooperativa nově nabízí i prostřední variantu COOL BIKER za 60 Kč/závod. Pojištění kryje základní rizika úrazů, smrt, trvalé následky nebo tělesné poškození v důsledku úrazu. Kooperativa obnovila nabídku pro registrované závodníky KPŽ zvýhodněného celoročního úrazového pojištění „777“ za zvýhodněných 777 Kč.

Kooperativa

Zdroj: Kooperativa

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články