Kooperativa získala v „ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH” stříbro


			Kooperativa získala v „ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH” stříbro
3.12.2013 Tiskové zprávy

Historicky nejlepšího umístění v 18. ročníku prestižní ankety „ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH”dosáhla letos Kooperativa pojišťovna, a. s., Vienna Insurance Group. Stala se tak nejúspěšnější finanční institucí a v celkovém pořadí ji předčila pouze společnost Škoda Auto, a. s.

„Pojištění je obchod založený na důvěře a na tom, jak nás vnímají klienti a obchodní partneři. A v Kooperativu odborná veřejnost – jak ukazují výsledky této ankety – zjevně důvěru má. To mě samozřejmě velmi těší. Je to ocenění práce všech našich zaměstnanců a cena patří především pro ně,“ zdůraznil předseda představenstva a generální ředitel Kooperativy Martin Diviš.

Cílem soutěže „ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH”je v celonárodním měřítku nalézt, vybrat, zviditelnit a veřejně ocenit české (v ČR zaregistrované) firmy, podniky, či společnosti z co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících, mimořádných anebo pozitivně pozoruhodných výsledků.

Systém vyhodnocení a stanovení pořadí „ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH” využívá konkrétní znalosti širokého okruhu vybraných odborníků. Nominace by proto měly vycházet z osobních znalostí, zážitků, či zkušeností z období posledních dvanácti měsíců, získaných jak při profesionální činnosti, tak i ze soukromých kontaktů s nejrůznějšími hospodářskými subjekty. Navržený podnik musí platit v Česku daně, mít nejméně 20 zaměstnanců a vykázat roční obrat minimálně 30 milionů korun.

Výsledky soutěže Českých 100 nejlepších 2013 :

  1. ŚKODA AUTO, A. S.
  2. KOOPERATIVA POJIŠŤOVNA, A. S., VIENNA INSURANCE GROUP
  3. ČEZ, A. S.

Kooperativa pojišťovna

Zdroj: Kooperativa pojišťovna

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články