Mobilní web Vás dovede na nejbližší pobočku Kooperativy


			Mobilní web Vás dovede na nejbližší pobočku Kooperativy
22.8.2011 Tiskové zprávy

Pojišťovna Kooperativa přináší další vylepšení svého mobilního webu. Zájemci si pomocí mobilního telefonu vyhledají nejbližší pobočku Kooperativy a aplikace jim ukáže mapu, kde pobočku najdou.

„Funguje to tak, že pokud je v telefonu dostupná služba Google maps, zobrazí se po načtení polohy telefonu interaktivní mapa i s možností zobrazení Google Street view. U telefonů, kde podpora není, se zobrazí statický obrázek mapy. Klient tak bez problémů trefí na kteroukoliv pobočku“, říká Patrik Hrubeš ze společnosti Actum|G2, která mobilní web pro pojišťovnu Kooperativa vyvíjí.

Pojišťovna Kooperativa spustila mobilní verzi webu jako jedna z prvních na českém trhu v březnu letošního roku. „Díky tomuto webu se mohou zájemci o pojištění okamžitě pojistit a klienti mohou nahlásit škodu, zjistit stav své škody či získat základní informace o svých pojistných smlouvách“, představuje výhody Marek Vích, který je v Kooperativě zodpovědný za internetové aktivity.

Portál je optimalizován pro chytré dotykové telefony, jako je iPhone či HTC, nicméně testován je na všech běžných mobilních telefonech. Zároven je zdarma k dispozici mobilní aplikace, která umožní přístup k mobilnímu webu ještě pohodlněji.

Kooperativa

Zdroj: Kooperativa

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS