Modrá pyramida poradí, jak spořit na penzi  


			Modrá pyramida poradí, jak spořit na penzi  
28.1.2013 Tiskové zprávy

V rámci svého finančního poradenství nabízí Modrá pyramida možnosti, jak se zabezpečit na penzi. Nově nabízí také Důchodové spoření (II. pilíř) a Doplňkové penzijní spoření (III. pilíř) KB Penzijní společnosti. Finanční poradci mohou doporučit také Pojištění penze od Komerční pojišťovny, které lze sjednat k Důchodovému spoření i k Doplňkovému penzijnímu spoření. V případě neočekávaných událostí (ztráta zaměstnání, pracovní neschopnost, trvalá invalidita) se pojišťovna postará o hrazení příspěvků do II. i III. pilíře místo klienta.

Příslušní finanční poradci Modré pyramidy jsou zaškoleni tak, aby v rámci komplexního finančního poradenství byli schopni nabídnout produkty II. a III. pilíře a jsou k této činnosti oprávněni zápisem do seznamu vázaných zástupců, který vede ČNB.

„Jsme rádi, že v rámci rozšiřování a vylepšování našich služeb máme ucelenou nabídku produktů, která umožní našim klientům připravit se na budoucnost a na aktivní důchod bez finančních starostí. Vhodným produktem je mimo jiné naše Moudré spoření, které máme v nabídce už od loňského podzimu, nyní nabídku rozšiřujeme o důchodové a penzijní spoření,” konstatuje obchodní ředitel Modré pyramidy Aleš Mašanský.

MP


Zdroj: MP

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS