Novinka České pojišťovny pro uživatele chytrých mobilních telefonů


			Novinka České pojišťovny pro uživatele chytrých mobilních telefonů
24.2.2011 Tiskové zprávy

Nejlepší řešení jsou ta, která jsou jednoduchá. Když se k takovému řešení přidá i atribut chytrosti, je efekt dvojnásobný. Podobně uvažuje i Česká pojišťovna, která v březnu jako první pojišťovna na českém trhu představí veřejnosti svou aplikaci pro takzvané chytré mobilní telefony.


„Smartphony“ (smart = chytrý, phone = telefon) se aktuálně stávají fenoménem mobilního telefonování nejen v České republice. Česká pojišťovna tento trend následuje a přichází s novými možnostmi komunikace s klienty prostřednictvím zcela nové a originálně vyvinuté aplikace pro telefonní přístroje s nejrozšířenějšími operačními systémy Apple (iOS) a Android.


Od poloviny března 2011 budou moci klienti České pojišťovny začít používat propracovanou aplikaci, která jim nabídne hned několik zajímavých možností využití. „V první fázi máme připravenu verzi pro klienty-motoristy. Ti ji budou moci využít například jako první pomoc po dopravní nehodě. Aplikace poradí jak postupovat a současně umožní rychlé nahlášení dopravní nehody pojišťovně,“ naznačuje první detaily Hana Kovářová, vrchní ředitelka Úseku marketingu České pojišťovny.

Zdroj: Česká pojišťovna a.s.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS