PČS sponzoruje Centrum Paraple


			PČS sponzoruje Centrum Paraple
26.9.2011 Tiskové zprávy

FLEXI životní pojištění od Pojišťovny České spořitelny i v letošním roce finančně podpoří projekt Centra Paraple. Šek na 220 000 Kč předá 28. září 2011 v pořadu Zdeňka Svěráka „Dobročinná akademie aneb Paraple“ v Žižkovském divadle Járy Cimrmana náměstek generálního ředitele Libor Mánek. Částka je určena na podporu programu „Partner a rodič s poškozením míchy“.

FLEXI životní pojištění od Pojišťovny České spořitelny stejně jako v loňském roce podpoří projekt „Partner a rodič s poškozením míchy“, který je znám také pod neoficiálním názvem „Máma – táta na vozíku“. Výše finančního daru činí 220 000 Kč. Částka je určena na sociálně-rehabilitační program rodin s dětmi. Šek za PČS předá na slavnostním večeru v Žižkovském divadle Járy Cimrmana náměstek generálního ředitele Libor Mánek. Přímý přenos z večera můžete sledovat na televizním programu ČT1.

Již druhým rokem podporujeme speciální prodloužené víkendové pobyty hendikepovaných rodin, které pomáhají ke zvládnutí jejich velmi složité životní situace. Jde o projekt pro dobrou věc,“ říká Libor Mánek, náměstek generálního ředitele Pojišťovny České spořitelny. „Zapojujeme se i do dalších charitativních akcí, letos jsme například s kolegy společně běželi pro Paraple a příští rok určitě poběžíme zas.“

Centrum Paraple prostřednictvím programu „Máma – táta na vozíku“ radí hendikepovaným lidem, jak založit rodinu, jak se o ni starat a jak správně do výchovy zapojit partnera. Program je doplněn o přednášky, kreativní dílnu a výlety pro celou rodinu. Všechny tyto neformální aktivity mají za cíl navázání kontaktu rodin s podobnými osudy a vzájemnou výměnu zkušeností.

FLEXI od Pojišťovny České spořitelny se angažuje také v dalších charitativních projektech. Letos již například podpořilo Běh pro Paraple nebo Bambiriádu – přehlídku volnočasových aktivit pro děti a mládež, jíž bylo generálním partnerem. Zaměstnanci pojišťovny mohou každoročně věnovat až dva pracovní dny pro projekty na podporu neziskových organizací.

Pojišťovna České spořitelny

Zdroj: PČS

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články