Podnikatelská pojištění u Allianz pojišťovny – stále zlepšujeme!


			Podnikatelská pojištění u Allianz pojišťovny – stále zlepšujeme!

Allianz pojišťovna zavedla počátkem dubna novinku v pojištění podnikatelů. U svého osvědčeného produktu – balíčkového pojištění NOE – změnila přístup k vyplácení provizí a nově nabízí schéma známé spíše z retailového pojištění. Sjednateli tak vyplatí vyšší získatelskou provizi a v následných letech udržovací – pečovatelskou.

To však není jediná změna, které stojí za to si povšimnout. Požádali jsme manažerku podpory korporátního a podnikatelského pojištění Janu Svatošovou, aby představila základní argumenty, proč sjednávat podnikatelská pojištění právě u Allianz pojišťovny. 


Mohlo by vás zajímat: Sloupek Kateřiny Lhotské: Když ranní ptáče nedoskáče


„Důvodů, proč zvolit právě naše pojištění, je celá řada. Pojištění není jen uzavření vhodné pojistné smlouvy, fungovat musí všechny stránky procesu spolupráce mezi klientem, makléřem a pojišťovnou. Ráda bych se zmínila o těch stěžejních, na kterých stále pracujeme.“  

  • Kvalitní rozsah krytí a síla značky 

Podnikatelskému pojištění se v Allianz daří díky širokým možnostem pojistného krytí, které zaručí jistotu jak živnostníkům, tak středním a větším podnikům. Silná značka nabízí svým klientům oblíbené balíčkové pojištění NOE ve třech kategoriích (NORMAL – OPTIMAL – EXCLUSIVE). 

  • Flexibilita / inovace   

Úspěchy pojištění podnikatelů od Allianz pojišťovny sklízí také díky možnostem individuálních nabídek na míru ve svém produktu PRO podnikatele. Allianz umí zareagovat na potřeby trhu, bez problémů tak pokryje například nyní aktuální požadavky na pojištění elektronických evidenčních systémů. Nově se pro letošní rok chystá další rozšíření portfolia podnikatelského pojištění v podobě nabídky all-risk pojištění strojů a zařízení. 

  • Cena pojištění  

Je zřejmé, že pro klienta je při výběru pojištění jedním z nejdůležitějších parametrů výše pojistného. Allianz pečlivě sleduje vývoj trhu a v loňském roce výrazně snížila základní pojistné u všech podnikatelských produktů. 

  • Zkvalitnění správy smluv 

Zlepšení však nepřinášíme jen v oblasti produktové, víme, že včasné informace mají cenu zlata, proto Vám, našim partnerům, doručujeme elektronickou poštou kopie důležitých dokumentů týkající se pojistných smluv. Nově jsou takto zasílány například kopie upomínek pro neplacení pojistného. 

  • Nabídka cílených školení přímo v působišti makléře 

Mezi standardní služby, které Allianz poskytuje, patří samozřejmě odborná produktová školení. Využíváme osvědčený model školení či workshopů pro menší skupiny, který vychází z konkrétních potřeb – od základního přehledu nabídky možností podnikatelského pojištění po odborné diskuze nad pojistným krytím. 

Allianz je zkrátka Vaším silným partnerem.

Zdroj: Allianz pojišťovna

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články