Pojišťovna České spořitelny o měsíc prodlužuje akci zaměřenou na vážné životní situace


			Pojišťovna České spořitelny o měsíc prodlužuje akci zaměřenou na vážné životní situace
30.6.2015 Tiskové zprávy

Pojišťovna České spořitelny o měsíc prodlužuje akci „Dvakrát víc za nemoci způsobené klíštětem“. Klientovi, který si do 31. 7. 2015 sjedná FLEXI životní pojištění (nebo FLEXI JUNIOR) s pojištěním velmi vážných onemocnění a v budoucnu onemocní lymeskou boreliózou nebo klíšťovou encefalitidou, pojišťovna vyplatí dvojnásobek sjednané pojistné částky.

„Již evidujeme první pojistné události způsobené infikovaným klíštětem. Vlhké a teplé počasí klíšťatům vyhovuje, letos bychom měli být obzvlášť opatrní,“ varuje Petr Kohoutek, ředitel úseku pojištění Pojišťovny České spořitelny. „O nebezpečných nemocích přenášených klíštětem i o tom, jak se jich vyvarovat, koluje mnoho fám. Ve spolupráci s odborníky jsme proto pro širokou veřejnost na našem webu připravili sérii užitečných článků, které spekulace kolem klíšťat uvádějí na pravou míru.“

Speciální akcí pojišťovna upozorňuje na vážné následky onemocnění způsobených klíštětem. V případě vážného průběhu nemoci* dostane klient dvojnásobek sjednané pojistné částky, maximálně o jeden milion více. Zvýhodnění se vztahuje na nově sjednané a přijaté smlouvy FLEXI, FLEXI JUNIOR a smlouvy převedené v rámci programu InSpiral v období od 1. 4. 2015 do 31. 7. 2015.

*Akce se vztahuje na onemocnění dle Speciálních pojistných podmínek FLEXI životní pojištění čl. 9, bod B, odst. t), u) pro dospělé a čl. 10, bod A, odst. o), p) pro děti; a také na onemocnění dle Speciálních pojistných podmínek pro FLEXI životní pojištění JUNIOR, čl. 8, bod B, odst. o), p).

Ve spolupráci s odborníky jsme připravili tyto články o klíšťatech:

  • Co byste měli vědět o klíštěti
  • V jakých oblastech ČR můžete na klíště nejčastěji narazit
  • Kde můžete potkat klíště a jak zabráníte napadení?
  • Jak správně odstraníte klíště? Dokdy byste měli místo přisátí sledovat
  • Borelióza – nejde proti ní očkovat. Je pro nás nebezpečná?
  • Klíšťová encefalitida – co onemocnění způsobuje a jak se proti němu bránit
  • Fámy o klíšťatech
  • Anketa mezi odborníky

Podrobnosti o akci najdete na www.flexi.cz/akce.

Pojišťovna České spořitelny

 

 

Zdroj: Pojišťovna České spořitelny

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články