Stavební spořitelna Wüstenrot zavádí nové tarify ProSpoření a ProÚvěr


			Stavební spořitelna Wüstenrot zavádí nové tarify ProSpoření a ProÚvěr
6.1.2015 Tiskové zprávy

Stavební spořitelna Wüstenrot zavedla s platností od 2. ledna 2015 nové tarify stavebního spoření ProSpoření a ProÚvěr.

Jak již vyplývá z názvů, tarif ProSpoření je určen klientům, jejichž prvotním záměrem je výhodné zhodnocení vkladů. V tarifu ProSpoření bude Wüstenrot úročit vklady klienta úrokovou sazbou 1,5 % p. a., když klient splní podmínky pravidelného spoření a dobu trvání smlouvy 7 let. Při využití státní podpory až 2000 korun ročně činí průměrný roční výnos 4,29 %.  

Tarif ProÚvěr nabízí Wüstenrot klientům, kteří dlouhodobě plánují investice do bydlení a mají zájem využít úvěr ze stavebního spoření s nízkou úrokovou sazbou 1,99 % ročně.

Klientům, kteří potřebují řešit financování bytových potřeb bezodkladně, nabízí Wüstenrot překlenovací úvěr Půjčka ProBydlení. Předností tohoto úvěru je konstantní splátka po celou dobu splácení úvěru a volitelná doba splatnosti 6, 8, 12, 14 nebo 18 let. Klient si tak může zvolit nakolik a po jakou dobu zatíží svůj rodinný rozpočet splácením úvěru.

Úvěr do 24 hodin

Díky on-line zpracování úvěrů Rychlý úvěr obdrží klient rozhodnutí o poskytnutí úvěru do 24 hodin.

Půjčka ProBydlení zdarma

V PÚ-tarifu je Půjčka ProBydlení poskytována bez jakýchkoliv úhrad, tj. bez poplatku za vyřízení úvěru i za vedení úvěrových účtů.

Podrobné informace o nových tarifech stavebního spoření jsou zveřejněny na www.wustenrot.cz včetně přehledu úrokových sazeb platných od 2. ledna 2015.

Wüstenrot

Zdroj: Wüstenrot

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články