Triglav pojišťovna spolupracuje s Karlem Abrahamem, pojistila jeho motocykly


			Triglav pojišťovna spolupracuje s Karlem Abrahamem, pojistila jeho motocykly
28.11.2011 Tiskové zprávy

Triglav pojišťovna se dohodla na spolupráci s aktuálně nejúspěšnějším českým motocyklovým závodníkem Karlem Abrahamem. Společnost pro něj připravila pojištění motocyklů šité na míru. Nová spolupráce bude navíc rozšířena o marketingové aktivity.


Karel Abraham je v současnosti nejúspěšnější český motocyklový závodník. Jezdec týmu Cardion AB Motoracing se v letošní sezoně MotoGP celkově umístil na 12. místě. V roce 2011 závodil především na motocyklu Ducati Desmosedici GP11, v závěru sezóny však jezdec testoval pro příští rok nový litrový motocykl Ducati Desmosedici GP12. Pro oba stroje připravila Triglav pojišťovna speciální pojištění.


Při přípravě pojištění jsme vyšli maximálně vstříc požadavkům Karla Abrahama a jeho týmu. Pojistka motocyklů kryje všechna potenciální rizika související s odcizením,“ uvedl Petr Baný, generální ředitel a předseda představenstva Triglav pojišťovny. „Spolupráce s Karlem Abrahamem koresponduje s našimi dlouhodobými aktivitami, v rámci kterých podporujeme český sport. Na začátku letošního roku jsme například začali s podporou českých házenkářů, doplnil Baný.


Pojištění motocyklů od Triglav pojišťovny je zcela nadstandardní. Pojišťovna velice pružně zareagovala na naši poptávku a produkt vymodelovala na míru, což rozhodně není běžné. Navíc způsob jakým pojišťovna zjišťovala předmět pojištění svědčí o tom, že má o klienta zájem a snaží se co nejlépe vyjít vstříc jeho požadavkům,“ sdělil k nové spolupráci motocyklový závodník Karel Abraham.


Triglav

Zdroj: Triglav

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články