Unikátní mezinárodní programy od AIG nejen pro expandující společnosti


			Unikátní mezinárodní programy od AIG nejen pro expandující společnosti
3.6.2013 Tiskové zprávy

S více než 60 lety zkušeností, největší vlastní celosvětovou sítí poboček a 9 000 likvidátory pojistných událostí ve 320 pobočkách po celém světě může pojišťovna AIG nabídnout nadnárodním společnostem maximální komfort v oblasti mezinárodních programů.

AIG Global Markets, jak se divize mezinárodních programů označuje, pečuje o více než 23 000 nadnárodních klientů po celém světě a zajišťuje více než 30 000 lokálně vydaných pojistek prostřednictvím zkušených a kvalifikovaných expertů ve více než 90 zemích.

„V České republice jsou mezinárodní programy v nabídce AIG od počátku působení v roce 1992, navíc už v roce 1998 vzniklo samostatné oddělení, které se této problematice plně věnuje,“ říká Lucie Pavlíčková, správce mezinárodních programů v české pobočce AIG. Ročně toto oddělení zajistí pojistné smlouvy v řádech stamilionů korun.

Všechny pojistné produkty, které jsou v nabídce lokální pobočky AIG, je možné zakomponovat také do mezinárodních pojistných programů. Lokálně jsou vydávány certifikáty, ale také například realizovány veškeré překlady dokumentů do angličtiny, což je velkým přínosem jak pro české společnosti, které plánují expandovat na zahraniční trhy, tak velké nadnárodní korporace s celosvětovou působností.

Hlavní předností AIG je flexibilita a spolupráce při tvorbě mezinárodního programu, na které se podílí jak samotný klient, včetně například i generálního ředitele či rizikového inženýra, tak pojišťovací makléř.  Nastavení mezinárodního programu potom reflektuje lokální i globální perspektivu v souladu s platnou legislativou a místními podmínkami včetně jazyka a zvyků.

 „Je obrovskou výhodou mít možnost říci nadnárodnímu klientovi, že nehraje roli, kde na světě utrpěl škodu – společnost AIG bude schopná zajistit likvidátora pojistných událostí tak, aby nastalou situaci pomohl operativně vyřešit,“  dodává Patrick Mahieu, generální ředitel organizační složky pro Českou republiku.

AIG

Zdroj: AIG

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články