V akci „Opel Volby“ k novému vozu spousta výhod od UNIQA


			V akci „Opel Volby“ k novému vozu spousta výhod od UNIQA
24.5.2012 Tiskové zprávy

V rámci akce „OPEL VOLBY“ přichází značka OPEL ve dnech 1. – 2. června 2012 s mimořádnou nabídkou: zákazníci mají na výběr z modelů OPEL za skvělé ceny a navíc si mohou zvolit 3 benefity. UNIQA se stala exkluzivním pojišťovacím partnerem této události. I ona si připravila výjimečné výhody pro pojištění takto pořízených automobilů, a to jak pro prodej za hotové, tak i v případě financování. Užitečná je především asistenční služba KOMFORT zdarma zahrnující nejširší spektrum plnění jak v případě defektu, tak při nehodě.


Pro zákazníky kupující za hotové přidá UNIQA k novému autu jakékoli povinné ručení a havarijní pojištění na půl roku zdarma, čímž zákazník ušetří několik tisíc korun. Asistenční služby v luxusní úrovni KOMFORT budou motoristovi k dispozici po celou dobu trvání pojištění zdarma (běžně přijde na 550 Kč ročně). Uzavře-li klient povinné ručení v nejvyšší hladině krytí, získá navíc dálniční známku na rok zdarma.


V případě koupě vozidla Opel s financováním prostřednictvím UniCredit Leasing obdrží klient výhodnou sazbu, asistenci KOMFORT zdarma, a k tomu ještě přednabitou kartu na pohonné hmoty CCS.


Celkem bude možné využít této akční nabídky u 35 prodejců Opel v celé České republice. Spolupráce UNIQA a značky Opel má dlouholetou tradici. V minulém roce byla například v UNIQA pojištěna téměř čtvrtina všech prodaných nových vozů této značky.


Více informací o akční nabídce čtěte také na www.opel-volby.cz


Asistenční služby UNIQA KOMFORT nabízejí maximální možný servis jak v případě nehody, tak i defektu. Součástí je i přímá likvidace škod, kdy nabouraný klient UNIQA nemusí už čekat, až škodu na jeho vozidle vyřídí viník se svou pojišťovnou, ale obrátí se rovnou na UNIQA, aby mu škodu proplatila hned a kompenzaci si vyřídila s pojišťovnou viníka sama. Využít lze i náhradní auto na dobu až 30 dnů v době nepojízdnosti vlastního vozu.


Pro maximální bezpečnost lze nyní pořídit k novému autu také moderní produkt UNIQA SafeLine, který hlídá díky palubní jednotce s napojením na dispečink cestující po celou dobu jízdy a odstavené vozidlo 24 hodin denně. Jde o první autopojištění, které umí zachránit život. Při nárazu se aktivuje crash senzor a vysílá signál do centrály, která může posádku ihned kontaktovat telefonicky a vyslat na místo pomoc. Odcizí-li někdo takto vybavené vozidlo, je pomocí satelitu vyhledáno a za pomoci dispečinku a policie vráceno majiteli. Kromě toho lze optimalizovat výši pojistného podle ujetých kilometrů.

UNIQA

Zdroj: UNIQA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články