Wüstenrot na vánočním večírku obdaroval dětský domov a charitativní organizaci


			Wüstenrot na vánočním večírku obdaroval dětský domov a charitativní organizaci
20.12.2012 Tiskové zprávy

Finanční skupina Wüstenrot uspořádala 6. prosince 2012 v P. M. Clubu v Trojické ulici vánoční večírek pro své zaměstnance ve stylu retro party. Při této příležitosti byly předány symbolické šeky Dětskému domovu v Horní Čermné a charitativnímu projektu Radost dětem. Večírek moderoval Alexander Hemala.

 

Za Dětský domov v Horní Čermné (www.dd-domecek.com), se kterým Wüstenrot dlouhodobě spolupracuje, převzala šek na 130 760 korun Milena Nýdecká. Částku, jejíž polovinu věnovala firma a polovinu zaměstnanci, využijí v Horní Čermné na výstavbu tzv. startovacího bytu určeného pro děti, které po dovršení věku 18-ti let opustí dětský domov a nemají kam jít.

Charitativní projekt Radost dětem (www.radost-detem.cz ), se kterým Wüstenrot nastartoval spolupráci letos, obdržel výtěžek z tomboly - 16 646 korun, šek převzala jeho zakladatelka Kateřina Wich. Peníze byly použity na realizaci charitativního vánočního odpoledne pro děti z dětských domovů a dětské onkologické pacienty. S akcí pomáhali i dobrovolníci z řad zaměstnanců Wüstenrotu.

Wüstenrot

Zdroj: Wüstenrot

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články