Wüstenrot prodal hračky a dětské oblečení pro Radost dětem


			Wüstenrot prodal hračky a dětské oblečení pro Radost dětem
21.11.2012 Tiskové zprávy

Finanční skupina Wüstenrot aktivně pokračuje ve svých iniciativách v rámci společesnké odpovědnosti své firmy (CSR). Společnost navázala další spolupráci s charitativním projektem Radost dětem (www.radost-detem.cz). Pro dobročinný bazárek vybral Wüstenrot od svých zaměstnanců dětské oblečení a hračky, které byly prodány za 33 364 korun. Částka bude věnována na zajištění občerstvení a dárků pro dobročinné vánoční odpoledne.

 

Charitativní bazárek se konal 25. října 2012 v rámci veletrhu hraček v pražských Holešovicích. Jako prodávající se akce zúčastnil např. Martin Gardavský, Muž roku ČR 2011 nebo vicemiss ČR Lucie Smatanová, která je zároveň tváří projektu Radost dětem. Spolu s ní prodávaly darované oblečení a hračky i zaměstnanci Wüstenrotu, mezi nimi i Kateřina Bílá, vedoucí Komunikace a PR finanční skupiny Wüstenrot, která o charitativních projektech firmy říká: „Naše činnost v oblasti CSR a charity splňuje jeden důležitý předpoklad, a tím je aktivní účast našich zaměstnanců na jednotlivých projektech. Jsem moc ráda, že kolegové aktivně využívají možnost zapojení se do různých aktivit, ať už jde o hmotné či finanční charitativní sbírky nebo práci v rámci firemního dobrovolnictví.“

Manažeři zazimovali zahrady v dětských domovech

Key account manažeři pro externí odbytové cesty Wüstenrotu pomohli v rámci firemního dobrovolnictví zazimovat zahrady v dětských domovech v Kladně a Dolních Počernicích. Akce proběhla 8. listopadu a zahrnovala hrabání listí, úklid zahradního nábytku a přerovnání skladu.

Wüstenrot

Zdroj: Wüstenrot

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články