ACE Limited: rekordní provozní zisk ve výši 857 mil dolarů za třetí čtvrtletí


			ACE Limited: rekordní provozní zisk ve výši 857 mil dolarů za třetí čtvrtletí

ACE Limited vykázala čistý zisk za třetí čtvrtletí 2013, 916 mil dolarů a 2,66 dolarů na akcii, ve srovnání s 640 mil. dolarů a 1,86 dolarů na akcii za stejný kvartál loňského roku. Provozní zisk činil 857 mil. amerických dolarů.

Evan G. Greenberg, předseda představenstva a generální ředitel společnosti ACE Limited, uvedl:

"Dosáhli jsme P&C combined ratio ve výši 86,5%. I když jsme těžily z relativně příznivého čtvrtletí co se týče katastrof, daleko podstatnější je, že jsme zaznamenali významné zlepšení nejen v Severní Americe, v díky správné cenové politice a produktům, ale také na mezinárodní úrovni zásluhou dobrého produktovému a geografickému mixu.

I nadále jsme těžili z našich schopností efektivní správy portfolií, které jsou nezbytnou součástí dobrého řízení upisovacího procesu, široké nabídky produktů, propracované sítě zastoupení po celém světě a dobrému systému řízení.

Zaznamenali jsme růst tržeb v rámci všech našich produktů a ve všech teritoriích, kde působíme ať už se jedná o Severní Ameriku, Evropu, Asii nebo jižní Ameriku. Jedeme na plné obrátky a pokračujeme v úsilí o dosažení stabilního růstu s pevnými základy, navzdory ekonomickým a politickým turbulencím, se kterými jsme konfrontování po celém světě."

ACE European Group

Zdroj: ACE

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články