Defend Insurance pokračuje v expanzi ve střední Evropě


			Defend Insurance pokračuje v expanzi ve střední Evropě

Defend Insurance Group zvýšil v roce 2014 počet administrovaných pojistných smluv automobilů na více než 58.000 (z celkových 35.000 v roce 2013).

Defend Insurance Group se tak stává nepřehlédnutelnou a významnou společností v automobilovém  sektoru. K mimořádnému výsledku přispěly zejména nárůsty prodejů vozidel, rozvoj prodejní sítě Defend a inovace produktů.

Vysoká poptávka trhu po automobilových zárukách v současné době dokonce výrazně převyšuje příležitosti pro pojištění GAP - vlajkový produkt společnosti.

Andrew Quirke, obchodní ředitel Defend Insurance Group, k tomu říká: „Obchodníci s vozidly nalezli příležitost pro svůj rozvoj v oblasti doplňkových produktů a služeb. Především záruční typy produktů se jim osvědčily jako nejlepší způsob pro zvýšení marží a udržení zákaznické loajality. Protože i když výsledky prodejů vozidel a větší profesionalita obchodníků s vozidly ukazují, že se automobilový trh pozitivně mění, potýká se mnoho obchodníků s velmi nízkými maržemi, menším zájmem klientů o úvěry a vysokými náklady.“

Defend Insurance Group je připravena v roce 2015 pokračovat ve stejném duchu – poskytovat svým partnerům pojistná řešení na míru s cílem zlepšit jejich ekonomické výsledky a udržet loajalitu zákazníků. K tomu mohou významně přispět i otevřené příležitosti na maďarském trhu, kde se začíná obchod s automobily po šesti letech vzpamatovávat z recese, a nové působení v Polsku, které prokáže schopnost Defend Insurance Group  spolupracovat napříč regionem.

Defend Insurance Group děkuje svým partnerům za dosavadní spolupráci a rozvoj společného obchodu.

Defend Insurance Group

Zdroj: Defend Insurance Group

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články