Záruka i na ojetý vůz od Defend Insurance


			Záruka i na ojetý vůz od Defend Insurance

Vždy je ideální, když má člověk pod kontrolou své výdaje. Naštěstí existují různé způsoby, jak nenadálým výdajům předejít. Život totiž přináší mnohem rozmanitější situace, než které je připraveno řešit povinné ručení nebo havarijní pojištění.

Společnost Defend Group, která vznikla v roce 1994 a jejíž součástí je i Defend Insurance Group, svým zákazníkům dodává prostřednictvím svých produktů klid a jistotu. V oblasti automobilů totiž nabízí trojici hlavních pilířů: zabezpečení, bezpečnost a pojištění. Právě ze třetího jmenovaného pilíře pochází unikátní nabídka pojišťovacích produktů společnosti Defend Insurance Group.

Společnost Defend Insurance Group, která v České republice jako jediná nabízí produkty zaštítěné syndikátem proslulého britského pojistného trhu Lloyd‘s of London, má připravenou ucelenou nabídku pojistných produktů určených i pro majitele zánovních vozů. Pojistit se lze pro případ mechanických a elektrických závad u vozů do stáří až 15 let a zajistit si tak jistotu, která se v závislosti na programu blíží tovární záruce i daleko po jejím uplynutí. Produkt DEFEND Car Protect navíc dokáže navýšit kilometrový proběh továrních záruk u mnoha značek na českém trhu podle individuálních potřeb jednotlivých zákazníků.

Všechny produkty Defend Insurance Group lze v širokém rozsahu individualizovat podle požadavků jednotlivých klientů. Variabilní je jak doba trvání pojištění, tak výše spoluúčasti, pojistné limity či kilometrové náběhy. Silnou stránkou pojistných produktů Defend Insurance Group je záruka profesionality, rychlosti a vstřícného přístupu. Ostatně právě tyto a další vlastnosti dokazuje i zisk prestižní ceny Czech Superbrands Award 2015 pro značku Defend.


Společnost Defend Insurance Group je součástí Defend Group a své aktivity v oblasti pojištění vozidel provozuje nejen v České republice, ale i prostřednictvím svých dceřiných společností na Slovensku, v Maďarsku a nově v Polsku.

Zdroj: Defend Finance

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články