Zlatá koruna 2012: Sedm ocenění získala pojišťovna Kooperativa


			Zlatá koruna 2012: Sedm ocenění získala pojišťovna Kooperativa

Na jubilejním desátém ročníku Zlaté koruny získala pojišťovna Kooperativa hned tři první místa: za novinku roku, kterým je pojištění OPTIMUM pro domácnost a rodinné domy s Domácími asistencemi, dále za povinné ručení NA100PRO s živelním pojištěním a pojištěním nezaviněné nehody a třetí zlatá patří Kooperativě za podnikatelské pojištění TREND.

Tím ale úspěchy Kooperativy zdaleka nekončí. Stříbrnou medaili získala Kooperativa za pojištění pro podnikatele – pojištění ORDINACE a za životní pojištění PERSPEKTIVA 7BN.  Bronzová medaile patří Kooperativě za komplexní pojištění vozidla NAMÍRU a pojištění pro začínající podnikatele START PLUS.

Čtvrtou zlatou medaili získalo FLEXI životní pojištění od pojišťovny České spořitelny.

Pojišťovna Allianz získala bronzovou medaili za cestovní pojištění s neomezeným limitem.

V kategorii penzijní připojištění si medaile rozdělili Allianz, Penzijní fond České spořitelny a Penzijní fond České pojišťovny (v pořadí od prvního ke třetímu).

Medaile za stavební spoření posbírala kompletně stavební spořitelna Wüstenrot. Zlatá jí patří za produkt Kamarád, stříbrná za Stavební spoření Wüstenrot a bronzová za Vychytané spoření.

Zlatá ocenění za bankovní účty posbírala Fio (Osobní účet bez poplatků), další zlatá jí patří za Fio Podnikatelský účet bez poplatků. Ten zvolili jako nejlepší podnikatelé a zvítězil i v kategorii podnikatelských účtů.

Medaile za Produkty desetiletí získala pojišťovna Kooperativa za pojištění TREND a Česká spořitelna za SERVIS 24.

Dagmar Šístková

Zdroj: Dagmar Šístková

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS