FERMA: Přijmeme i jiné členy než národní asociace risk manažerů


			FERMA: Přijmeme i jiné členy než národní asociace risk manažerů
8.7.2013 Rizika

FERMA (Federation of European Risk Management Associations) zavedla významnou změnu: nově se jejími členy mohou kromě národních asociací, sdružujících risk manažery, stát i jednotlivci a firmy se zájmem o evropský risk management, které však nejsou způsobilé stát se za současných podmínek členy FERMA.

Důvodem k tomuto rozhodnutí valné hromady FERMA ze dne 20. června bylo několik žádostí ze strany jednotlivců a společností, které se chtěly stát členy FERMA, aby mohly sledovat evropský vývoj podrobněji. Doposud bylo členství omezeno jen na evropské národních asociace řízení rizik.

Nyní nebudou existovat žádná geografická omezení týkající se působení těchto členů; mohou pocházet ze Spojených států, ze Středního východu nebo z dalších částí světa, včetně několika evropských zemí, které v současné době nemají národní asociace, jež by byly členy FERMA. Příkladem je Irsko nebo Rakousko.

Tito členové nebudou mít hlasovací právo, ale budou moci přispívat k rozvoji FERMA a účastnit se jako členové aktivit jako jsou semináře, fóra a konference.

Za Českou republiku je členem Aspar CZ, což je Asociace specialistů pojištění a řízení rizik ČR.


FERMA

Zdroj: FERMA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články