Remiva v Chropyni, těžce zasažená požárem, byla pojištěna


			Remiva v Chropyni, těžce zasažená požárem, byla pojištěna
11.4.2011 Požáry

Společnost Remiva, jejíž objekt v Chropyni v průběhu víkendu téměř do základů vyhořel, byla pojištěna. Potvrdil nám to ředitel společnosti Miroslav Vala. Další podrobnosti o firemní pojistce zatím nesdělil.

Společnost Remiva s.r.o. vznikla v roce 1998 jako sesterská organizace firmy Miroslav Vala - Marcus. Obě firmy fungovaly souběžně ve stejném oboru až do srpna 2007, kdy firma Miroslav Vala - Marcus převedla svou činnost na společnost Remiva, s.r.o. Ještě před požárem patřila Remiva mezi největší zpracovatele plastových technologických odpadů z výroby v České republice.

Zaměstnávala 50 lidí, jak v běžném, tak v nepřetržitém provozu. Nabízela recyklaci plastových odpadů všeho druhu a hledala nové způsoby jejich zpracování.

Není bez zajímavosti, že poté, co na veletrhu Plastex v Brně představila firma nový způsob recyklace pěnového polystyrénu, vypukl ve firmě rozsáhlý požár. Bylo to v květnu roku 2008. Společnost ale znovu zprovoznila všechny prostory včetně strojového parku a 1. července 2008 se opět rozběhla recyklace.

Až do nešťastného 8. dubna letošního roku...

DŠ, obchodní rejstřík

Zdroj: DŠ, obch. rejstřík

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články