Rozsáhlé škody na majetku v Londýně


			Rozsáhlé škody na majetku v Londýně
9.8.2011 Požáry

Londýn ničí vlna násilí. Nejnovější noční scény zažil Croydon. Noc předtím hořely domy v londýnské přistěhovalecké čtvrti Tottenham - to vše v reakci na incident, kdy tu policie v přestřelce za nejasných okolností zabila devětadvacetiletého muže.

Nejhorší noční vzpoury ve Velké Británii zůstanou všem v živé paměti vzhledem ke škodám za desítky milionů liber. Řada rozsáhlých komerčních nemovitostí byla téměř zničena požárem a mnoho dalších maloobchodních prodejen rabovali a vykrádali zloději. Po vypálení obchodního domu Carpetright v Tottenhamu, k němuž došlo v sobotu, zničil oheň další noc památnou prodejnu nábytku Reeves v Croydonu. Obrovský požár měl plameny až 70 metrů dlouhé.

Národní nepokoje dávají pojišťovnictví možnost obnovit svou pověst, shodují se makléři.
"Lidé zapomněli, co pro ně pojištění vždy znamenalo. Pojištění je pro takové časy, jako jsou tyto, "řekl generální ředitel Ataraxia Stuart Randall a dodal: "Je to šance pro pojišťovnictví, aby obnovilo svoji důvěryhodnost."

Generální ředitel Bluefin Stuart Reid konstatoval, že prioritou makléřů by mělo být pomáhat svým zákazníkům, ale souhlasil, že je to rovněž šance pojišťovny prokázat svou hodnotu v dlouhodobém horizontu.

Škody na majetku budou bezesporu nemalé.

Insurance Times, Insurance Day

 

Zdroj: Insurance Times, Insurance Day

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články