Krátkodobá odstávka portálu oPojištění.cz z důvodu aktualizace systému


			Krátkodobá odstávka portálu oPojištění.cz z důvodu aktualizace systému
25.2.2015 Editorial

Ve čtvrtek 26. února, od 14:00 budou stránky www.opojisteni.cz na 2 hodiny odstaveny mimo provoz. Důvodem bude aktualizace redakčního systému.

 

Vážení čtenáři, naše stránky vstoupí během zítřejšího odpoledne do první fáze úprav. Ta se bude v tomto kroku, týkat hlavně aktualizace redakčního systému. Díky tomu, vám budeme moci poskytovat informace přehledněji, snáze a na vyšší grafické úrovni, než doposud.

V následujících týdnech, pak bude již za plného provozu, probíhat aplikace drobných modulů, usnadňujících orientaci na stránkách. V této druhé fázi bude upravena rubrika „Kdo je kdo“, která se zpřehlední a bude možné v ní snáze vyhledávat. Rozšíříme možnosti a grafické prostředí našeho „Kalendáře akcí“, přidáme stránkování na domácí stránce a pomocí nástroje na odhad předpokládaného času přečtení článku, budete u všech článků znát ještě před otevřením jejich časovou náročnost.

Další doplňky nebudou tak výrazné, ale jistě je, jako naši věrní čtenáři, zaznamenáte.

Třetí fáze je zatím stále ve fázi příprav. Měla by však portál oPojištění.cz i jeho slovenskou podobu, katapultovat do naprosto nového designu.

 

Autor: Viktor Kořínek

Zdroj: oPojištění.cz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články