Nový rok s novým šéfredaktorem


			Nový rok s novým šéfredaktorem
22.12.2014 Editorial

Po odchodu mé předchůdkyně Karolíny Boškové, jsem přebral na začátku prosince otěže portálu oPojištění.cz a získal jsem tak příležitost přispět svými zkušenostmi, nápady a vizemi k tomuto portálu s hlubokými kořeny v povědomí českého pojišťovnictví.

 

 

Přebírám zodpovědnost nad těmito stránkami s pokorou a respektem ke zkušenostem a znalostem vás, našich čtenářů a udělám vše, co bude v mých silách, aby právě profesionálové v oboru pojišťovnictví našli na našich stránkách každý den to, co potřebují a přitom neztráceli více času, než je nutné k udržování přehledu v tomto dynamickém a vysoce konkurenčním prostředí.

Právě čas bude atribut, na který bychom se chtěli v budoucnu zaměřit. Připravované články budou psány a vydávány s ohledem na tuto nejcennější komoditu. Články budou kratší, výstižnější a jejich struktura a grafické zobrazení vám umožní získat cenné informace rychleji a neztrácet čas.

V souvislosti s tím připravujeme úpravy v redakčním systému, které Vám pomohou s organizací času a se snazším pohybem na stránkách. Při této příležitosti si tedy dovolím položit otázku vám čtenářům.

 

Je na našich stránkách něco, co vám vadí? Co pro vás můžeme zdokonalit? Nebo na našich stránkách něco chybí?

 

Budu vděčný za každý příspěvek, poznámku nebo glosu, která by nám pomohla přizpůsobit stránky vašim potřebám. S jakýmikoli návrhy se na mě prosím neváhejte obrátit na adrese viktor.korinek@opojisteni.cz nebo v komentářích pod článkem.

Velkou výzvou je také redesign stránek, neboť trendy a grafické přístupy k uživatelům se na internetu rozvíjejí obrovským tempem. Mým velkým cílem je vložit do portálu oPojištění.cz to nejlepší ze současných internetových trendů a vyrovnat se s vysokými uživatelskými nároky.  V souvislosti s tím jsme také opět oživili naše facebookové stránky a založili jsme profil na LinkedIn. Budeme rádi, pokud budete sledovat čerstvé informace i zde. 

 

  

 

Nyní bych vám rád popřál krásné a poklidné prožití vánočních svátků, mnoho příjemných chvil s blízkými. A ať je váš rok 2015 plný úspěchů, výhodných smluv, plný zdraví a naplnění vašich cílů.

 

Viktor Kořínek

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články