AXA ASSISTANCE posiluje své centrum v Ostravě


			AXA ASSISTANCE posiluje své centrum v Ostravě
16.9.2014 HR, personalistika

AXA ASSISTANCE, která v dubnu 2014 otevřela své nové centrum poskytování služeb v Ostravě,
připravuje rozšíření svých služeb i pro klienty z Polska. Za tímto účelem ostravský tým rozšiřuje své řady o pracovníky hovořící polsky tak, aby i zákazník v Polsku dostal nejkvalitnější možný servis. Již nyní dvě digitálně vybavená centra v Praze a Ostravě obsluhují v nonstop provozu zákazníky v Česku a na Slovensku. Tým pracovníků Ostravské pobočky přesáhne do konce roku 2014 počet 100 pracovníků.

“Umístění našeho nového high-tech centra do Ostravy přímo vybízí svou geografickou polohou k širšímu využití, než jen pro české klienty. Naším záměrem je v prostředí moderní digitální platformy našimi specializovanými pracovníky poskytovat vysoký standard služeb klientům v celém regionu střední Evropy. Již nyní obsluhujeme klienty z Česka a ze Slovenska. Nově budujeme tým, který bude poskytovat služby klientům v Polsku. Do nového týmu vybíráme proto zejména vysokoškoláky s velmi dobrou znalostí polského jazyka.“ říká Jan ČUPA, ředitel AXA ASSISTANCE pro Česko, Slovensko, Polsko a Maďarsko.

Jak AXA ASSISTANCE již dříve avizovala, v průběhu příštích tří let plánuje společnost vyškolit a
zaměstnat nově až 300 pracovníků, zejména vysokoškoláků a středoškoláků s jazykovým vybavením. Při náborech firma úzce spolupracuje s Úřadem práce ČR (ÚP ČR), odkud se rekrutuje zhruba 60 % nových pracovníků.

„Jsme připraveni maximálně vyjít vstříc požadavkům ze strany vedení společnosti a nabídnout ji co největší součinnost, mimo jiné v podobě poradenských služeb nebo realizace výběrového řízení. Zároveň jsme schopni vytipovat ty nejvhodnější uchazeče a tzv. je připravit, například v rámci rekvalifikací,“ vysvětluje generální ředitelka ÚP ČR Marie BÍLKOVÁ.

„Spolupráce s Úřadem práce ČR je na velmi vysoké a profesionální úrovni. Byli jsme překvapeni, kolik kvalitních pracovníků lze v jeho databázi na Ostravsku nalézt. Budeme proto spolupracovat i ve druhé, "polské“ fázi náboru, se zaměřením zejména na polsky mluvící kandidáty z příhraničních regionů“ dodává Jan ČUPA.

Ke konci srpna 2014 evidovala Krajská pobočka ÚP ČR v Ostravě celkem 83 586 lidí bez práce. Tamní zaměstnavatelé nabízeli 4 812 volných pracovních míst. Stovka nových pozic je pro tento region značným přínosem.

AXA ASSISTANCE působí na českém a slovenském trhu od roku 1998, v Polsku od roku 1994.
Poskytuje služby v celé řadě oblastí, zejména v cestovním pojištění, kde nabízí řadu užitečných služeb

AXA

Zdroj: AXA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články