Konference: Amortizace - Opravy motorových vozidel a náhrada škody


			Konference: Amortizace - Opravy motorových vozidel a náhrada škody
3.3.2014 Kalendář akcí

Dne 24. dubna 2014 se v Praze uskuteční již druhé setkání odborníků z pojišťovacího a automobilového sektoru s názvem "Amortizace: Opravy motorových vozidel a náhrada škody", pořádané společností SmithNovak.

Akce reaguje na vlekoucí se problémy neregulovaného trhu s náhradními díly, nejasnosti při opravách vozidel a výplatách pojistného plnění a je jednou z mnoha aktivit směřujících k hledání řešení pomocí dialogu mezi pojišťovnami, automobilovými importéry a servisními organizacemi.

Na konferenci zazní příspěvky zástupců Ministerstva dopravy, Sdružení Automobilového průmyslu, Ford Motor Company, Allianz pojišťovny, Deloitte Legal/Ambruz & Dark, Iris Ident, aj. Budou zveřejněny dopady na ekonomiku České republiky, statistiky o stavu vozového parku v ČR, informace o ekologii a bezpečnosti, změny v občanském zákoníku a jejich vliv na náhradu škody, ukázky kvality oprav a jejich záruka bezpečného provozu, aktivity EU a ČR k propojování národních registrů aut, vyšetřování podvodů v servisních sítích, a další. 

Vzhledem k vysokému zájmu o tuto akci je konference nabízena za speciální cenu 4 750,- CZK bez DPH při registraci 3 a více účastníků.

Pro více informací a registraci navštivte webové stránky www.smithnovak.cz

 

SmithNovak

 

Zdroj: SmithNovak

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS