Profi Konference: Jak dál v poradenství


			Profi Konference: Jak dál v poradenství
24.1.2014 Kalendář akcí

Zajímá Vás budoucnost a vývoj finančního poradenství? Víte jak budou šéfové největších poradenských sítí směřovat v dalších letech své společnosti? Kam vykročí pojišťovnictví? Mají hypotéky to nejlepší za sebou? Jaké investiční produkty nabízet klientům? Co pro poradenství znamená NOZ (Nový občanský zákoník) a další regulace. O tom a dalším se dozvíte na konferenci: Jak dál v poradenství. Garanci za to, že se dozvíte co Vás nejvíce zajímá na sebe bere „guru českého poradenství Petr Fejtek“, který akci bude také moderovat.

 

20. března 2014

Divadlo Semafor, Praha 6, Dejvická 27
9.00 – 16.00 hod.

 

P r o g r a m :

Jak dál v poradenství?
o tom přijdou diskutovat lídři největších poradenských společností i poolů v České republice. akým směrem se vydají? Co očekávají od budoucnosti a kam budou směrovat své firmy? Změní se nějak finanční poradenství?

Kam vykročí pojišťovnictví?
Jaké produkty a na jaké modely se chystají největší pojišťovny na trhu a co na to poradenský trh? Své postřehy a možné obchodní modely budoucnosti představí nejen ředitelé pojišťoven, ale i produktoví specialisté z poradenských sítí. Komentářem je pak doplní analytici auditorských společností.

Má hypoteční trh to nejlepší za sebou?
V loňském roce produkce hypoték rychle rostla, je to možné  opakovat i v následujících letech? Jaký bude vývoj hypotečních sazeb? Čeká trh s hypotékami nějaká regulace? Diskuzi povedou ředitelé hypotečních ústavů ale i zástupci prodejních sítí.

Investice ještě více?
Jaké produkty nabízet svým klientům? Kam směřuje tento trh a změní se vyplácení (předplácení) provizí? Jak to vidí zástupci investičních společností?

Právo a regulace trhu
o nových změnách v oblasti práva přijdou diskutovat zástupce ministerstva financí, ČNB a finančního arbitra. Jak se na nové regulace připravuje trh a jaké nové povinnosti i odpovědnosti z toho plynou pro finanční poradce?

 

Cena vstupného: 2900 Kč
Pro předplatitele časopisu Profi Poradenství & Finance - 50% sleva: 1450 Kč

 

Přihláška a program ke stažení zde

Registrace také na www.profipf.cz nebo na e-mailu pavel@profipf.cz , 603 23 97 37

Zdroj: Profi Konference

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS