Portál Poradci-sobě vás zve na konferenci Rizika a příležitosti ve finančním poradenství


			Portál Poradci-sobě vás zve na konferenci Rizika a příležitosti ve finančním poradenství
11.5.2015 Kalendář akcí

Rizika a příležitosti ve finančním poradenství. Tak zní titul odborné konference pro finanční poradce, která se koná 28. května v Praze. Web Poradci-sobě.cz a společnost FPG, známá investičními kongresy a akcemi rodiny MoneyExpo, připravili pod záštitou profesních organizací nabitý program hned ve dvou sálech - přednášky a veřejné diskuse špiček poradenského businessu, producentů, regulátora i dohledu. Pro 300 přítomných finančních poradců vytváří konference prostor i pro networking.

A na jaká témata a řečníky se můžete těšit? Rozhodně si nenechte ujít debatu o smyslu a činnosti finančního arbitra, přednášku o funkčních modelech v poradenství, nebo třeba veřejnou debatu o novele zákona o pojišťovacích zprostředkovatelích. A protože v každém podnikání jde o peníze, nesmí chybět debata na téma provizí. Jsou a budou poradci adekvátně zaplaceni? Do diskusí se zapojí i zástupci státních orgánů.

Zájem o konferenci je přirozeně velký. Asi jen málokterý poradce si nechá ujít příležitost dozvědět se novinky z oboru od těch nejpovolanějších a na neutrální půdě. Třeba příležitost k neformálnímu seznámení se zástupcem kontrolního odboru státního orgánu, který vás dozoruje, nemáte každý den. Zvláště ne mimo výkon samotné kontroly,“ vysvětluje s Martin Viktora, zakladatel webu Poradci-sobě.cz a hlavní moderátor akce. „Mimochodem, téma kontrol a dozoru finančních poradců je ve finanční komunitě velmi živé. Určitě kontroly a nejčastější prohřešky probereme v některé z plánovaných veřejných diskusí v průběhu konference,“ slibuje Viktora.

Organizátoři akce zvolili netradiční cenovou politiku u vstupenek. Jejich cena totiž roste s poklesem počtu volných míst. Aktuální informace o programu i o ceně vstupenek získáte na www.konference-poradcu.cz. V době zveřejnění článku je cena vstupenky 1 500 Kč.

Řečníci a diskutéři vybraných témat:

 • „Finanční arbitr – hrozba nebo naděje?“
  přednáší Vlastimil Pihera, advokát
 • Funkční obchodní modely v poradenství a jejich budoucnost
  přednáší Karel Veselý, ředitel poradenských služeb konzultační firmy Deloitte
 • Veřejná diskuse: „Vyléčí novela zákona bolesti pojišťovacího trhu?“
  Jiří Šindelář (výkonný ředitel Unie společností finančního zprostředkování a poradenství), Tomáš Síkora (výkonný ředitel České asociace pojišťoven), Karel Veselý, Ivan Špirakus (předseda Asociace českých pojišťovacích makléřů), představitelé státních institucí
 • Veřejná diskuse: „Provize. Jsou a budou poradci adekvátně zaplaceni?“
  Jiří Šindelář, Tomáš Síkora, Jan Kabelka (předseda Asociace pro kapitálový trh), Karel Veselý, představitelé státních institucí

Konference se bude konat v prostorách Konferenčního centra CITY, s adresou Na Strži 65/1702, Praha 4. Program začíná registrací v 9:30 a probíhá až do 18:00.

Podrobnější informace a rezervace vstupenek naleznete na stránkách konference zde.

Zdroj: Poradci-sobě.cz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články