Program konference Rizika a příležitosti ve finančním poradenství výrazně rozšířen


			Program konference Rizika a příležitosti ve finančním poradenství výrazně rozšířen
21.5.2015 Kalendář akcí

Jsou a budou poradci adekvátně zaplaceni? Kam kráčí regulace v pojišťovnictví? Co bude s investičními zprostředkovateli? Jak uspět v turbulentní době? Registrovaní čtenáři oPojištění.cz navíc mohou získat slevu až 1000 Kč na vstupenku.

Nabitý program Konference finančních poradců, který se koná 28. května v Praze, rozšířili další špičkoví řečníci: Petr Pavlásek ze vzdělávací firmy KFP, Miroslav Princ, autor bestselleru Jak uspět při obchodním telefonování, právník Lukáš Kaplan a další hosté včetně zástupců Ministerstva financí a ČNB.

Sérii atraktivních přednášek doplní veřejné diskuse na nejžhavější témata, která hýbou oborem: provize a odměňování za poskytování poradenských služeb, regulace v pojišťovnictví, rozhodování finančního arbitra, regulace MiFID II a podobně. Diskuzí se zúčastní ti nejpovolanější: zástupci poradenského a zprostředkovatelského businessu, ČNB, Ministerstva financí, zástupci České asociace pojišťoven i samotní producenti finančních produktů a právníci.

Kromě toho můžete navštívit praktické workshopy, které rozšíří váš potenciál: Jak správně telefonovat (Miroslav Princ), získáte přehled o aktuálním ekonomickém dění a seznámíte se s inovativními investičními nástroji pro období nízkých úrokových sazeb.

V současné chvíli stojí vstupenky 1500 Kč včetně oběda a plného servisu. Registrovaní čtenáři oPojištění.cz, mohou navíc získá slevu až 1000 Kč na tuto vstupenku. Po přihlášení pod Vaším jménem naleznete na první zobrazené stránce kód, který vám po vložení do registračního formuláře přinese zmíněnou slevu.

Na konferenci se můžete registovat ZDE.

 

Zdroj: Poradci-sobě.cz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články