SAB servis vás zve na konferenci: Rizika finančního poradce


			SAB servis vás zve na konferenci: Rizika finančního poradce
26.3.2015 Kalendář akcí

Vzhledem k neutuchající regulaci ze strany ČNB a k potřebě neustále vzdělávat všechny kvalitní poradce v oblasti rizik, připravila společnost SAB servis konferenci na téma, Rizika finančního poradce.

 

 

 

 

 

Celý program je koncipován tak, aby byl zajímavý, nenudil a týkal se všeho, co každý poradce potřebuje pro svou práci, ať už pracuje v jakékoliv poradenské společnosti nebo pracuje sám na sebe.

 

Konference má popsat hlavně dopady regulace na poradce. Znám velké množství poradců, kteří jsou v oboru 5, 10 let a dělají dobrou práci. Za tu dobu zaznamenali pouze to, že se jim zvedla administrativa a chce se po nich, aby pořád něco vyplňovali. Nechápou tolik do důsledku, proč se to změnilo, a nerozumí principu, jakou odpovědnost nesou. To jim na konferenci přiblížíme.“ Uvedl v rozhovoru pro Poradci-sobě.cz Mojmír Urbánek, zakladatel společnosti SAB servis.

 

Na konferenci bude přednášeno o legislativě, odpovědnosti a nárocích na poradce. Prostor bude věnován trendům, sjednávání online smluv. Hovořit se bude i o regulaci a o potřebě trh “vyčistit”. Na konferenci bude představena společnost CRIF, která pomáhá v boji proti nekalým praktikám špatných poradců. Představí se pohled pojišťoven na celou tuto problematiku. Celým programem bude provázet moderátorka Gabriela Partyšová.

Program:
  1. část: Vít Berka - advokát. Pravidla podnikání finančního poradce, odpovědnost a výkon činnosti.
  2. část: Adam Jekl - compliance. Legislativa a regulace finančního poradce. Záznamy z jednání.
  3. část: Vladimír Vojtíšek - Ředitel odboru řízení rizik v Hypoteční bance. Hypoteční směrnice a plánované změny na hypotečním trhu.
  4. část: Ivana Ferová - ředitelka odboru strukturovaného obchodu v Uniqa pojišťovna. Co trápí pojišťovny v současné době.
  5. část: Drahoslava Rosová a Vítězslav Novák - CRIF (Provozovatel systému Elixír a CRIBIS). Mýty a fakta ohledně Elixíru.
  6. část: Jan Majer - kouč, poradce v oblasti komunikace. Duševní rizika finančního poradce.
  7. část: Mojmír Urbánek - výkonný ředitel SAB servis. Nové výzvy trhu a pohled na rizika servisní společnosti.

Konference se bude konat již 31. března 2015 a to v hotelu Olšanka, od 10:00 do 17:00. Pro poradce, kteří spolupracují se SAB servis, je vstupenka a registrace zdarma. Cena pro poradce a zájemce o konferenci, kteří se SAB nespolupracují, je 300 Kč. Na konferenci se můžete přihlásit na těchto stránkách.

 

SAB Servis

Zdroj: SAB servis

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS