SIBAF Fórum 2015: Nezmeškejte zajímavá témata a názory expertů


			SIBAF Fórum 2015: Nezmeškejte zajímavá témata a názory expertů
30.9.2015 Kalendář akcí

Jste zprostředkovatel pojištění nebo úvěrů, zaměstnanec pojišťovny, nebo je vaší oblastí působení finanční zprostředkování a poradenství? Pokud potřebujete být neustále v obraze a vědět co se aktuálně děje ve finančním sektoru, hodí se vám setkání s oborníky ve zmíněných byznysech na slovenském Sibafu 2015.

Odborná konference SIBAF Fórum 2015 se koná 22. října v hotelu NH Gate one v hlavním městě Slovenska, v Bratislavě.

Organizátory konference a odbornými garanty programu jsou Slovenská asociace sprostředkovatelů v pojišťovnictví (SASP) a Slovenská asociace rizikového managementu (SARM). Jako každý rok i letos a po desáté v řadě, zvou makléře, agenty, regulátory i další odborníky z branže, aby diskutovali o aktuálních tématech v oblasti zprostředkování pojištění.

Přijďte a získejte nový pohled na váš byznys

Celodenní program konference SIBAF Fórum 2015 se uskuteční ve dvou sálech. „Chceme, aby Vám moderované panelové diskuse, prezentace, workshopy byly přínosem a mohli jste navíc navázat nové kontakty důležité pro váš byznys,“ uvádí událost organizátor Martin Sinčák.

Doprovodný program

Doprovodný program bude zaměřený na podporu profesionality vedoucích zaměstnanců a po pozitivní zkušenosti z minulého roku proběhnou i workshopy s aktivní účastí pro začínající zprostředkovatele.

Vedoucí zaměstnanci se například dozví jak nastavit efektivní kontrolní mechanizmus u zprostředkovatele pojištění. Ti začínající si prakticky vyzkouší jak formálně radit klientovi a porovnávat nabídky pojištění v praxi,“ objasňuje Martin Sinčák.

Pozvání na slavnostní galavečer s vyhlášením výsledků

Po oficiálním ukončení konference se bude už tradičně konat slavnostní galavečer spojený s vyhlášením nejlepší pojišťovny na slovenském trhu.

Na základě hlasování odborníků budou vyhlášené výsledky SIBAF award 2015 ve dvou kategoriích a to Nejlepší pojišťovna průmyslu a podnikatelů a Nejlepší pojišťovna vozidel.

Součástí galavečera bude i vyhlášení Osobnosti SIBAF award 2015, která si odnese ocenění za celoživotní přínos pro oblast pojišťovnictví. Rovněž bude oceněna nejlepší diplomová práce v oblasti pojištění.

Přihlásit se můžete ZDE.
Cena je 95 € za účastníka.

Portál oPojištění.cz reprezentovaný oPoistěni.sk je hlavním mediálním partnerem konference SIBAF Fórum a bude vás o konferenci podrobně informovat.

Zdroj: oPoistení.sk

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články