Společnost Goldbaum vás zve na seminář s názvem Principy pojištění podnikatelů a právnických osob


			Společnost Goldbaum vás zve na seminář s názvem Principy pojištění podnikatelů a právnických osob
3.4.2015 Kalendář akcí

Seminář vychází ze stejnojmenné knihy Ing. Jiřího Janaty, CSc., vydané nakladatelstvím Professional Publishing, doplněné o přednášku z praxe risk manažera společnosti OK GROUP, a. s., Bc. Lukáše Raka a dále o zkušenosti Ing. Alojze Nemečka z oblasti oceňování majetku pro potřeby pojištění.

 

 

Na semináři budou prezentována témata týkající se managementu rizik, jako je riziko požáru, velkých škod, pojistných trhů a jejich vývoje, vyhledávání rizik a významu pravidelných inspekcí, oceňování majetku pro pojištění. Hovořit se bude i o novém občanském zákoníku. Řečníci se rovněž dotknou vlivu DPH na výpočet pojistných částek majetku a podělí se s vámi o své 15leté zkušenosti oceňování majetku programem MP.Expert a poznatky z jeho aplikace při likvidaci škod po požáru Průmyslového paláce v Praze Holešovicích.

 

Prumyslovy_palac 

 

Přednášky jsou určeny pro makléře a zprostředkovatele pojištění, zaměstnance pojišťoven, zaměstnance firem, kteří jsou odpovědni za pojištění majetku, pro podnikatele, zajímající se o pojištění své firmy, ale i pro studenty pojišťovacích oborů.

Seminář se koná 26. května 2015 od 9:30 hodin na Fakultě strojní ČVUT (Konferenční sál v přízemí) na adrese: Technická 4, Praha 6.

 

Účastnický poplatek činí 2 500 Kč. V případě hromadné objednávky pro alespoň 2 osoby bude poplatek snížen na částku 2 200 Kč za každou osobu.

Platbu je třeba provést nejpozději v den konání semináře na místě hotově či předem bankovním převodem na účet 177896156/0300 s variabilním symbolem odpovídajícím IČ objednatele či datu narození v případě, že objednatel IČ nemá přiděleno. Objednateli bude po obdržení závazné přihlášky a zaplacení účastnického poplatku předána faktura nejpozději v den konání semináře.

 

Stornopoplatek v případě odhlášení do 17. května 2015 činí 50 % ceny, později 100 % ceny. Záměnu osob přihlášených na seminář je možné provést zdarma.

Přihlásit se můžete prostřednictvím formuláře na stránkách společnosti Goldbaum.

 

Autor: Goldbaum

Zdroj: Goldbaum

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS