Společnost JJMC vás zve na informačně vzdělávací seminář pro pojišťovací zprostředkovatele


			Společnost JJMC vás zve na informačně vzdělávací seminář pro pojišťovací zprostředkovatele
17.9.2015 Kalendář akcí

Vzdělávací a poradenská společnost JJMC s.r.o. zve všechny pojišťovací zprostředkovatele na seminář, který se bude zabývat připravovanými změnami v zákonech týkajících se pojišťovací problematiky, promlčením práv plynoucích z pojištění a rozborem vybraných rozsudků Nejvyššího soudu, které se týkají pojištění.

JJMC s.r.o. pravidelně pořádá semináře zaměřené na témata týkající se pojišťovnictví. Nejinak tomu je i letos. Ve středu 4. listopadu proběhne v prostorách Kongresového centra na adrese Těšnov 5, Praha 1, od 9:30 do 13:00 seminář na uvedená témata.

Seminář je určen pro pojišťovací zprostředkovatele, samostatné likvidátory pojistných událostí, případně ostatní zájemce o uvedenou problematiku.

Témata semináře:

  1. Připravované změny v právní úpravě pojištění - (zákon o pojišťovnictví, zákon o pojišťovacích zprostředkovatelích, zákon o pojištění odpovědnosti z provozu vozidel). Přednášející bude JUDr. Jiří Beran, ředitel odboru Finanční trhy II Ministerstva financí
  1. Promlčení práv plynoucích z pojištění - Exkurz do problematiky promlčení, problematika promlčení nároku na pojistné plnění obecně a zvlášť pro pojištění odpovědnosti, Související otázky spojené s uplatňováním nároku na pojistné plnění. Přednášející JUDr. Lenka Pěnčíková, JJMC, s.r.o.
  1. Rozbor vybraných aktuálních rozsudků Nejvyššího soudu ČR týkajících se pojištění s dopadem na pojišťovací praxi. - Přednášet bude JUDr. Jan Ježdík, JJMC, s.r.o.

 

Přihlásit se můžete prostřednictvím webových stránek www.jjmc.cz, nebo e-mailem na adrese info@jjmc.cz.

Cena za účastníka je stanovena na 1 950 Kč + DPH za účastníka a při účasti 3 a více osob z jedné společnosti se poskytuje sleva 10 %. Cena zahrnuje účastnický poplatek, písemnou formu prezentace a drobné občerstvení.

Zdroj: JJMC

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS