Konference: Firemní pojištění a řízení rizik


			Konference: Firemní pojištění a řízení rizik

Zajímá vás, jaké dopady bude mít důchodová reforma na penzijní připojištění, jaká je situace na pojistném a zajistném trhu a s ní související prognózy pro následující období či jaké jsou trendy v pojištění odpovědnostních rizik? Chtěli byste získat informace o odměňování pojišťovacích zprostředkovatelů nebo zjistit, jaká jsou specifika slovenského pojistného trhu?

Nejen těmto, ale mnoha dalším otázkám bude věnována celodenní konference, kterou po loňském úspěchu již podruhé pořádá občanské sdružení ASPAR CZ.

Je určena jak pro profesionály z oblasti pojišťovnictví, tak pro širokou veřejnost, a přednášet na ní bude řada odborníků, například Jorge Luzzi, prezident FERMY a Director of Group Risk Management, Pirelli & C SpA., široce budou zastoupeni také významné osobnosti z našich pojišťovacích institucí.

Konference na téma Firemní pojištění a řízení rizik se koná 27. 3. 2012 od deváté hodiny v Praze v Panorama Hotel Prague, registrace je možná do 25.3.2012 prostřednictvím webových stránek ASPAR CZ – www.asparcz.com.  

ASPAR CZ se těší na všechny zájemce a věří, že program a náplň jednotlivých přednášek pro ně bude přínosem a umožní jim kvalifikovanou orientaci v široké problematice pojišťovnictví.

Pozvánka na konferenci Firemní pojištění a řízení rizik

ASPAR CZ

Zdroj: ASPAR CZ

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS