Seminář Solvency II: Executive summary 16. dubna 2013


			Seminář Solvency II: Executive summary 16. dubna 2013

16. dubna 2013

Seminář Solvency II: Executive summary Vás seznámí s konceptem Solvency II a především s nejlepšími praktickými poznatky a zkušenostmi, jež jsme nabyli za více než 10 let praxe v oblasti implementace požadavků regulace finančního trhu. 

První část semináře povede pan Mgr. Ing. Václav Novotný, jednatel a ředitel společnosti Advanced Risk Management, s.r.o., který v úvodu představí koncept Solvency II, dále se zaměří na implementaci Solvency II z pohledu projektového řízení, výhody a nevýhody interního modelu a komunikaci s ČNB. 

Druhou část semináře povede pan Ing. Petr Sosík, Ph.D., CFA, CFO Allianz pojišťovny, a.s., který se zaměří na Solvency II z pohledu Enterprise Risk Managementu a na praktické aspekty a přínosy implementace Solvency II. 

Abychom zajistili dostatečný prostor pro dotazy a praktické procvičení získaných znalostí, omezili jsme počet účastníků seminářů na 15 osob. 

Máte-li zájem se jednotlivých seminářů zúčastnit, potvrďte, prosím, svou účast co nejdříve http://www.arm.cz/index.php/prihlaska-seminare.html 

 

 

Advanced Risk Management s.r.o.  

Zdroj: Advanced Risk Management

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články