Soutěžte o pánské boty z kolekce Lasocki For Men


			Soutěžte o pánské boty z kolekce Lasocki For Men
30.9.2011 Soutěže

Výherce zveřejníme v týdnu od 3.10.2011.

Soutěž byla ukončena 30.9.2011.

 

oPojištění.cz pro Vás připravilo soutěž o poukázku na boty značky Lasocki v hodnotě 2000 Kč !

U žen známá a respektovaná značka s dlouholetou tradicí Lasocki, se v prodejnách CCC Boty konečně objeví také v pánském provedení. „Kolekce Lasocki je určena lidem, kteří jsou ‚in’ v každém slova smyslu. Značka se zaměřuje na sebevědomé pány a uspokojí jedince, jež hledají inovace a cítí se naplněni v profesionálním i soukromém životě,“ popisuje Roman Puchala, zástupce společnosti CCC Boty.

Nová řada bude k dostání v prodejnách CCC, které najdete po celé republice, kde konkrétně si můžete zjistit na webových stránkách http://www.ccc.eu/#/cz/prodejny.

Módní obuv pro muže značky Lasocki dodává díky kvalitnímu koženému materiálu svému nositeli pocit jakosti a elegance, nová linie navíc upoutá také zajímavým designem a stylovými detaily. Roman Puchala vyzdvihuje nejzajímavější motivy pánské řady: „Charakterizuje ji především rozmanitost. Do popředí se dostávají kozačky s pomačkaným vzhledem a také šněrovací, jejichž design je inspirován vojenskými botami. Nepřehlédnutelné je zejména série elegantních polobotek, jejichž klasické modely získaly nádech extravagance a vintage šmrnc. Budou ideálním doplňkem jak ke ‚casual’ stylu, mohou však dodat osobitější image i obleku.“

Celá řada Lasocki Men umožňuje experimentování se stylem, zvýraznění mužské osobitosti svého nositele bez ztráty klasického švihu. Hlavním barevným tónem sice zůstává oblíbená černá, ale v kontextu aktuálních trendů je na pořadu dne samozřejmě i šedá a nejrůznější odstíny hnědé. Lasocki dává pánům možnost vkusně kombinovat a najít tak svůj jedinečný styl, ať k neformálním nebo k formálnějším příležitostem. Na detailech totiž záleží.

Pokud byste rádi byli jedni z prvních, kdo boty této značky okusí na vlastní nohy, můžete si o jeden pár zasoutěžit. Chcete-li získat poukázku na boty Lasocki For Men v hodnotě 2000 Kč, stačí správně odpovědět na otázku:

 

Kolikátou jubilejní prodejnu otevře společnost CCC Boty letos na podzim?

a) 40.

b) 50.

c) 30.

 

Odpovídat můžete prostřednictvím formuláře, který se objeví ZDE po Vašem přihlášení, případně po Vaší registraci!
Zdroj: oPojištění.cz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

jdPdKZag

cheap beats by dr,  19. 12. 2012

<a href="http://www.cheapbeatsbydredrs.com">buy cheap beats by dre studio</a> Elements doesn change and as a result in order to our businesses could I anytime inside a kilometer 25 distance at pure location <a href="http://www.cheapbeatsbydredrs.com">beats by dre on sale for cheap</a>   . <a href="http://www.cheapbeatsbydredrs.com">beats by dre sale</a>  m-Phone overnight texting doesn perform the job.

RSS

Související články