Podzimní úrazy: kuriózní hlášení klientů z posledních dní…


			Podzimní úrazy: kuriózní hlášení klientů z posledních dní…
18.10.2013 Ze života

Co vše Vás může potkat a na co si máte dávat pozor? Poučit se můžete třeba z kuriózních hlášení úrazů klientů pojišťovny Allianz:


- V areálu firmy jsem prováděl stáčení pohonných hmot do nádrže. Po stočení jsem si odskočil na WC, kde mě omylem zamkli. Ve snaze dostat se co nejrychleji ven jsem použil okno na WC, z něhož jsem spadl a způsobil si zlomeninu.

 

- Záznam z lékařské zprávy: Pacient ( ročník 1985) seděl na zahradě v boudě, diskutoval s matkou a něco popil - udává tak 7-8 piv. Najednou se objevil otec a vrhnul se na něj, udeřil ho kladivem do hlavy a začali se prát. Při rvačce dostal ještě od otce ránu lahví do hlavy. Dg: tržné rány na hlavě, odřeniny hrudníku.

 

- Odcházel jsem ze zahrady, když se spustil náhlý a prudký déšť. Utíkal jsem zpět schovat se do zahradního domku. Na mokré trávě jsem uklouznul a spadnul zády na obrubník. Omdlel jsem. Až studený déšť mě probudil. Pak jsem sice s problémy, ale po svých, odešel domů. Domníval jsem se, že mám jen vyražený dech, ale následující celý den jsem proležel téměř bez hnutí. Třetí den jsem se nechal odvézt k lékaři.

 

- Při zavírání kufru od auta jsem se udeřila do hlavy.

 

- Stál jsem na ulici a pozoroval hlouček peroucích se osob, které po sobě něco házely. Najednou z hloučku něco přilétlo – zřejmě to byl skleněný půllitr a udeřil mě do hlavy.

 

- Při dobržďování běhu se dostalo očko tkaničky od bot mezi podrážku a podlahu, došlo ke skluzu, následně se očko tkaničky dostalo mimo podrážku a podlahu, obuv dále neklouzala, tělo však pokračovalo v pohybu a došlo k tzv. vyskočení levého kolenního kloubu.


- Na lesní cestě jsem ve střední rychlosti vjel předním kolem do koryta vymletého deštěm. Bylo složité se této nerovnosti vyhnout, protože byla ve sjezdu a cesta se z obou stran do tohoto vymletého koryta svažovala. Dno koryta bylo výrazně vlnité a plné kamenů, jeden z nich zablokoval přední kolo, a tak došlo k mému pádu přes řidítka. Narazil jsem do země pravým ramenem a posléze zbytkem těla.

 

- K úrazu došlo při sběru vajec v kurníku, kdy mě napadla a kousla cizí toulavá kočka do pravé ruky. Pokud to nebyla kuna.

 

- Pokoušel jsem se přinutit svého psa, aby přestal požírat suché větve, takže jsem se postavil mezi něho a větve. Když jsem to dvakrát zopakoval, tak po mě pes skočil a opakovaně se mi zakousl do ruky.

Allianz

Zdroj: Allianz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články