Pojišťovna Ergo odměnila nejlepší agenty párty s prostitutkami


			Pojišťovna Ergo odměnila nejlepší agenty párty s prostitutkami
23.5.2011 Ze života

Pojišťovna Ergo, která je součástí Munich Re, odměnila v roce 2007 špičkové výkony svých pojišťovacích agentů nákladnou párty s prostitutkami. Večírek s prostitutkami se konal v Budapešti. Zprávu zveřenil německý Handelsblatt.


Vedoucí pracovníci pojišťovací divize Ergo, německé druhé největší pojišťovny, uspořádali párty jako odměnu pro vysoce výkonné agenty v létě roku 2007 a pozvaly na ni 20 prostitutek, kterým předem zaplatili. Párty byla pro 100 hostů a konala se v lázních Gellert v Budapešti.

V den konání akce byly lázně pro veřejnost zcela uzavřeny.

Vedoucí pracovníci, kteří zodpovídali za organizování této párty, již ve společnosti nepracují.

Jak uvádí Handelsblatt, ženy v den konání večírku nosily barevně odlišené náramky: červený byl určený pro hostesky, žlutý hlásil, že jeho majitelka je nakloněna sexuálním hrátkám a bílý náramek znamenal, že jeho nositelka je "rezervována" jen těm nejúspěšnějším agentům a top manažerům.


Mluvčí pojišťovny Ergo Dr. Alexander Becker uvedl, že společnost přijala opatření k tomu, aby zabránila podobným incidentům, ale není vyloučeno, že přijme ještě další opatření.

"V tuto chvíli jsme ve fázi zkoumání informací, s nimiž jsme byli konfrontováni. Zjistíme-li, že naše stávající pravdila nejsou dostačující a věci by vyžadovaly další opatření, pak vás s nimi seznámíne," uzavřel Becker.

Global Reinsurance


Zdroj: Handelsblatt, Global Reinsurance

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS