Na cesty s Kolbabou - nová aplikace Allianz


			Na cesty s Kolbabou - nová aplikace Allianz
8.8.2013 Technologie

Allianz pojišťovna již před rokem a půl spustila první verzi aplikace pro chytré telefony - Na cesty. Jejím prostřednictvím klienti získávali a získávají všechny nezbytné rady pro případné krizové situace v zahraničí – nemoci, krádeže, dopravní nehody, ztráty dokladů… Díky její nové verzi mohou navíc velmi jednoduše sjednat levnější cestovní pojištění s neomezenými léčebnými výlohami a třeba při čekání na letadlo, nebo ve chvílích volna si poslechnout zážitky z cest známého cestovatele Jiřího Kolbaby. Ten se totiž stal spoluautorem aplikace a kromě svých postřehů přidal i informace z nejrůznějších koutů světa, které navštívil.

Aplikace je složena ze tří částí - Informace a zábava, Rady a pomoc a Snadné sjednání cestovního pojištění. „Spolupráce s cestovatelem Jiřím Kolbabou byla zajímavým sdílením informací. U vybraných zemí si totiž může uživatel chytrého telefonu poslechnout jeho poutavou reportáž o dané lokalitě a cestovatelských zajímavostech. A tato data budeme dále doplňovat,“ říká projektový manažer Allianz Libor Kašparovský.

Cestovní pojištění Allianz lze díky aplikaci sjednat během pouhých pěti minut, ovšem s tím rozdílem, že je budou mít majitelé chytrých telefonů o 15 procent levnější. Rady a tipy, které tvoří jednu z jejích součástí, informují o tom, co dělat v případě ztráty dokumentů či krádeže věcí, jak postupovat při zdravotních komplikacích nebo při dopravních nehodách. Samozřejmostí je rychlá volba na non-stop asistenční službu. Přinášejí také informace pro motoristy o dopravních předpisech v jednotlivých zemích, doporučených případných očkováních, kontakty na zastupitelské úřady a spoustu dalších užitečných dat.

Aplikaci si zájemci mohou stáhnout do svého mobilu již tradiční cestou - přes QR kód, či z internetových stránek Allianz pojišťovny. „Připravili jsme však i jednu novinku - během srpna to mohou udělat i na tramvajové zastávce na pražské Florenci přes WIFI připojení, které jsme zde pro tento účel zřídili,“ říká Brand manažerka Allianz Michaela Vrátná. V druhém srpnovém týdnu pak bude aplikace přístupná i cestujícím ve vlacích po České republice.

Allianz

Zdroj: Allianz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články