Náš servis a podpora, náš brokerpool


			Náš servis a podpora, náš brokerpool
6.11.2012 Technologie

V současné době se na našem trhu tak trochu roztrhl pytel s brokerpooly. Není ovšem brokerpool, jako brokerpool. Odlišný přístup v této oblasti trhu přináší BROKER OFFICE, který pro finanční, pojišťovací, hypotéční, investiční poradce, pojišťovací makléře a poradenské firmy nabízí:

PR článek

 

 

  •  Informační systém
  •  Dlouhodobé zkušenosti
  •  Analytické zázemí
  •  Vzdělávání a osobní přístup
       

Základem je kvalitní informační systém (nazvaný MIA = Moje Inteligentní Administrativa), který skloubil dohromady několik vlastností. Je zároveň pro firemní, pro obchodní i pro klientský.  Funguje plně on-line, stačí mít s sebou tablet, smartphone nebo notebook s internetem. Firmě zajisťuje široké možnosti péče o své obchodníky i makléře, včetně plně automatizovaného párování provizí, což vede k velmi rychle a správně vypláceným provizím. Pro obchodníky nabízí mnoho nástrojů pro práci s klientem bez zbytečného papírování. Např. zobrazení klientů, kteří mají narozeniny nebo výročí smluv (nejen u nově sjednaných, ale i smluv, které nesjednali). Pokud mají jejich klienti zájem, obdrží on-line přístup na svá data, smlouvy, pojistné události, včetně skenů smluv a jakýchkoliv souvisejících dokumentů. To vše samozřejmě s maximálním možným zabezpečením při přenosu i uložení samotných dat. Jednoduše jde o nejkomplexnější řešení.

Máme dlouhodobé zkušenosti

Provozovatel BROKER OFFICE – servisní organizace má dlouhodobé zkušenosti na trhu, v tomto případě 19ti leté.  Bez nich se kvalitní brokerpool postavit nedá, protože existuje reálná hrozba velkých chyb směřující k neuspokojivému zastřešovaní partnerů. Brokerpooly specializované např. jen na hypotéky, či investice, které se teď rozšiřují o jiné oblasti, mají jen velmi malou šanci na to, být úspěšnou servisní organizací.

Propracované analytické zázemí

Další velkou výhodou je propracovaný BROKER POINT. Takto je nazvaná komplexní informační podpora pro obchodníky, vyvíjená od počátku fungování společnosti. V jednotlivých oblastech trhu má společnost BROKER OFFICE velmi zkušené odborníky, kteří provádí hloubkovou analýzu daných finančních a pojišťovacích produktů. Připravují a neustále obnovují jednoduché a plnohodnotné podklady, materiály, novinky, změny a pomůcky, ve kterých se partneři můžou velmi dobře a rychle orientovat. Specialisté jsou k partnerům kdykoliv k dispozici.

Vzdělávání a osobní přístup

Trh se vyvíjí a finanční a pojišťovací produkty s ním. Je důležité si zachovat neustálý přehled a vzdělávat se. Proto musí být mezi analytickým zázemím a vzděláváním velká provázanost a aktivita. Pro partnery vytváříme  a přizpůsobujeme vzdělávací podklady, pomůcky a produktovou podporu.

Který brokerpool umožňuje, aby jeho partner měl vlastní složku ve které najde vše výše uvedené a kterou si může v případě potřeby sám upravovat a vyvíjet? Náš ano.

Podporujeme vlastní identitu partnerů. Jednak to zvyšuje konkurenceschopnost na trhu, ale hlavně budování vlastního osobního – firemního přístupu ke klientovi.

 

BROKER OFFICE je novou výhodnější alternativou. Nabízí osobní přístup, podporu a oboustranně výhodnou spolupráci. Kromě zajímavé výše provizí již v základu, máme pro naše partnery další bonifikace a odměny podle kvality sjednaných obchodů (podle profitability) a délky spolupráce.

 

Více informací naleznete na www.brokeroffice.cz

Zdroj: Broker Office

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS