Přehled aplikací pro chytré telefony od Allianz


			Přehled aplikací pro chytré telefony od Allianz
9.8.2013 Technologie

Allianz aplikace jsou dostupné pro všechny běžné typy chytrých telefonů a tabletů a nejsou určeny pouze klientům Allianz pojišťovny, ale všem majitelům telefonů operačními systémy iOS a Android. Allianz aktuálně nabízí klientům celkem čtyři aplikace:

Allianz Křižovatky, s níž mohou uživatelé každého věku velmi hravou formou trénovat situace, které musí řidiči denně v provozu řešit, tedy správný postup při projíždění křižovatek. Hráči a současně majitelé vozidel si navíc jejím prostřednictvím mohou snížit i sazbu povinného ručení o 20 %, ti nejlepší pak až o polovinu. Tato hra vznikla ve spolupráci s dopravními odborníky a Policií ČR a nabízí motoristům také možnost prohlédnout si kritické křižovatky v největších městech ČR. Pracuje ve standardně dostupných operačních systémech, kterými jsou chytré telefony vybaveny a všichni si ji mohou stáhnout zdarma.

Allianz Škola smyku je herní aplikací, která je určená pro řidiče i neřidiče k prohloubení znalostí o tom, jak se vypořádat s nástrahami na vozovce. Naučí zvládnout nečekané události, jako jsou střet se zvěří, mokrá vozovka, nebo náledí. Hra také obsahuje edukativní videa, jak zvládnout smyk na silnici v reálném prostředí. I s touto hrou si nejlepší hráči mohou vysoutěžit každý měsíc slevu 50 % na povinné ručení.

Allianz WeatherSafe - meteorologická stanice v kapse, která zdarma nabízí předpověď počasí na týden dopředu nebo v tříhodinových intervalech, a to pro více než 2,3 milionu lokalit na celém světě. Poskytuje zároveň bezplatné výstrahy a rady pro případ nepříznivého počasí. V těchto prázdninových týdnech je to především varování před přívalovými dešti, záplavami, povodněmi, bouřkami, silným větrem či nadměrným horkem. V zimě jde zase o silné mrazy a velké přívaly sněhu. Rady i výstrahy, které Allianz WeatherSafe v České republice poskytuje, mohou v konečném efektu zabránit velkým výdajům. Letošní jaro a léto znovu dokázalo, jak velké škody mohou způsobit kalamity. Moderní technika však dokáže některé přírodní anomálie předem odhalit a hlavně na ně upozornit. Proto se rady pro zajištění vlastní bezpečnosti a ochrany majetku určitě hodí.

Allianz Na cesty - jejím prostřednictvím lze získát všechny nezbytné rady pro případné krizové situace v zahraničí – nemoci, krádeže, dopravní nehody, ztráty dokladů… Díky její nové verzi mohou navíc velmi jednoduše sjednat levnější cestovní pojištění s neomezenými léčebnými výlohami a třeba při čekání na letadlo, nebo ve chvílích volna si poslechnout zážitky z cest známého cestovatele Jiřího Kolbaby. Ten se totiž stal spoluautorem aplikace a kromě svých postřehů přidal i informace z nejrůznějších koutů světa, které navštívil.

Allianz

Zdroj: Allianz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články