UNIQA: Aktuální status vyřízení škody pro klienty nyní on-line


			UNIQA: Aktuální status vyřízení škody pro klienty nyní on-line
20.8.2013 Technologie

Na webových stránkách UNIQA je dostupná nová praktická aplikace i-Rychlé škody UNIQA. Umožňuje klientovi kdykoli získat aktuální informace o stavu škodní události na vozidle či na majetku a současně nabízí možnost zaslání dokumentů ke škodě nebo dotazu ke škodě. Pro zákazníky to znamená, že si nemusí s pojišťovnou dopisovat nebo telefonovat – stačí vyplnit přidělené číslo škody na webu a proces vyřízení lze sledovat odkudkoli on-line 24 hodin denně.

Aplikace i-Rychlé škody UNIQA přináší zjednodušení a urychlení komunikace nejen klientovi, ale také pojišťovně. Čím více budou klienti portál využívat, tím snazší a rychlejší bude i vyřízení škody. Zákazník má přehled o tom, jaké dokumenty je třeba pro zdárnou likvidaci doplnit, a může je rovněž obratem elektronicky do pojišťovny zaslat. Kromě toho může touto cestou podat ke škodě relevantní informace nebo se zeptat na další okolnosti procesu vyřízení.

Tato aplikace se zatím týká majetkových škod privátních klientů – tedy škod vzniklých na domácnostech, rodinných nebo rekreačních domcích, stavbách a vozidlech. UNIQA pojišťovna dlouhodobě usiluje o zkrácení procesu likvidace škod. Každoročně musí vyřídit desítky tisíc škodních událostí. Například u škod z pojištění vozidel činí obvyklá délka likvidace včetně odeslání náhrady na účet u jednoznačné plechové škody tři pracovní dny. Zprovoznění aplikace i-Rychlé škody UNIQA přispěje nejen k urychlení komunikace, ale rovněž k vyšší transparentnosti celého procesu od nahlášení škody až po vyplacení pojistného plnění na účet klientovi. Příští rok plánuje UNIQA doplnit do aplikace rovněž škody z pojištění osob.

Aplikace je klientům dostupná z webové stránky www.uniqa.cz – vpravo. Přímý link do aplikace: i-Rychlé škody    

UNIQA

Zdroj: UNIQA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články