Nová čísla Pojistného obzoru jsou nyní přístupná zdarma


			Nová čísla Pojistného obzoru jsou nyní přístupná zdarma
21.3.2016 Téma

Odborný čtvrtletník českého pojišťovnictví Pojistný obzor, který každé čtvrtletí komentuje vývoj ekonomiky členských pojišťoven České asociace pojišťoven, mění svou strategii a je přístupný zdarma.

Tento časopis jste po mnoho let, i desetiletí, mohli číst výhradně v papírové podobě. Pojistný obzor se však rozhodl, že chce přibližovat informace o pojišťovnictví co největšímu počtu čtenářů. V elektronické podobě si nyní můžete Pojistný obzor přečíst na svém počítači, na tabletu nebo smartphonu.

Za novou podobou stojí studio Grafite a titulní stranu budou pravidelně zdobit originální tematické ilustrace talentovaného českého umělce Patrika Antczaka. Aktuální číslo najdete vždy 15. března, června září a prosince na pojistnyobzor.cz, kde bude navíc zpřístupněn i archiv všech vydání od roku 2000. Obdobné změny se pak týkají rovněž teoretického bulletinu Pojistné rozpravy.

Pojistný obzor

Co najdete v březnovém čísle?

Generální ředitelka Insurance Europe Michaela Koller vám představí, jaká témata se probírají na evropské úrovni. Znovuzvolená předsedkyně Asociace českých pojišťovacích makléřů Jiřina Nepalová pak prozradí, jaký vztah má AČPM k problematice regulace zprostředkovatelských provizí. V rubrice Na aktuální téma se analytik společnosti SUPIN Petr Jedlička zaměřil na oblast pojištění odpovědnosti v občanském životě a přináší základní vhled do této pro rok 2016 prioritní problematiky. V legislativní rubrice specialista ČAP Ondřej Karel vysvětluje, co přinese transpozice směrnice o mimosoudním řešení spotřebitelských sporů. Za připomenutí dále stojí otvírák rubriky Ekonomické informace, kde se profesor Jaroslav Vostatek zaměřil na novelu zákona o penzijním připojištění. Ještě také upozorňujeme na tradiční anketu mezi řediteli pojišťoven na téma „Jaký bude rok 2016“, která načíná informace z tuzemského dění. Aktuální číslo také přináší novou rubriku Z bankovnictví.

 

Zdroj: Pojistný obzor

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články