Nový newsletter volných pozic v pojišťovnictví. Chcete mít přehled?


			Nový newsletter volných pozic v pojišťovnictví. Chcete mít přehled?
8.3.2017 Téma

Rubrika JOBs volné pozice je konstantně jedna z nejnavštěvovanějších na našich stránkách. Proto jsme se rozhodli vyjít vaší poptávce vstříc a vytvořili jsme speciální tematický newsletter informující pouze o nových pracovních příležitostech na českém pojistném trhu. Už jste se registrovali?

Pracovních nabídek v naší sekci JOBs volné pozice stále přibývá. Pojišťovny i zprostředkovatelské společnosti stále hledají kvalitní lidi a kde jinde je mohou najít, než mezi našimi odbornými čtenáři. Dříve jsme zasílali volné pracovní pozice v pravidelném úterním newsletteru, který shrnoval všechny články za posledních 7 dní. Množství nabídek by jej však řádně prodloužilo. Proto jsem se rozhodli jej osamostatnit.

Newsletter budeme nyní rozesílat každých 14 dní, vždy na začátku a v polovině měsíce. Najdete v něm pracovní nabídky jak od největších českých pojišťoven, tak od středních i malých a zprostředkovatelských společností.

Pokud již odebíráte náš týdenní newsletter s výpisem všech článků, můžete si zajistit newsletter JOBs ve vašem registrovaném profilu. Případně můžete dostávat pouze newsletter JOBs.

Vše lze velmi snadno nastavit ve vašem profilu. Jste-li registrovaní, přihlaste se do svého profilu pomocí uživatelského jména a hesla v pravém horním rohu stránky.

newsletter2

Po přihlášení se zobrazí přivítání do registrace. Když opět kliknete na pravé horní tlačítko s vaším e-mailem zobrazí se vám možnost zakliknout si požadovaný newsletter včetně volby „přijímat pravidelný přehled volných pracovních pozic na českém pojistném trhu“.

newsletter1

Pokud dosud registrovaní nejste, můžete se přihlásit pomocí pravého horního tlačítka „Přihlásit“ a následně registrovat.

Registrovaný čtenář získá:

  • získá přehled nad volnými pracovními pozicemi na pojistném trhu
  • možnost zasílání týdenního výpisu článků
  • bleskové informace o velkých událostech na trhu
  • možnost číst VIP články s exkluzivním obsahem
  • možnost účastnit se her o ceny
  • získá slevy na vzdělávací akce

 

A navíc, bude mít přehled nad českým pojistným trhem.

Zdroj: oPojištění.cz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články