S platem v oblasti financí není spokojeno 48% dotázaných finančních poradců z USA.


			S platem v oblasti financí není spokojeno 48% dotázaných finančních poradců z USA.
15.5.2015 Téma

Agentura Bloomberg Markets Global Poll položila respondentům pracujícím v oblasti financí několik otázek na jejich spokojenost s výší platu, s regulací trhu a na jejich předpověď vývoje. Jak to cítí v USA? A jaké by byly odpovědi u nás?

Regulace je téma, které je u nás v oblasti pojišťovnictví velmi živé. Není tomu jinak ani v sektoru bankovnictví ve spojených státech, kde Bloomberg Markets Global Poll provedl průzkum mezi tradery, analytiky, portfoliomanažedy a vrcholovými manažery bank. Reprezentativnímu vzorku položili otázku, zda jsou se svým platem v porovnání s počátečním očekáváním, spokojeni. Odpovědi byly spíše negativní.

Z průzkumu vyplývá, že 48% dotázaných označilo své platy za nižší nebo mnohem nižší, než původně očekávali, když do tohoto průmyslu vstupovali. Oproti tomu 14% je spokojeno nad očekávání.

 

Bloomberg_pruzkum

Průzkum také ukázal, že se velká většina má obavu z regulací nákladů, které ze strany vlády dopadají na velké banky.

Položme si tedy stejnou otázku v oblasti pojišťovnictví a zkusme zmapovat situaci u nás. Jste spokojení s výší vašeho platu? Vyděláváte více nebo méně ve srovnání s očekáváním z doby, kdy jste se rozhodli pro karieru v pojišťovnictví?

Anketu naleznete v pravém sloupci našeho portálu. 

Zdroj: oPojištění.cz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS